Kollert Tomáš – Martinec Michal, Karpíšek David, Lněnička Dušan, Lžíčař Petr, Kopfštein Milan , Dostál Jan, Stejskal Michal/83-Louda Vojtěch, Jiroušek Martin, Ďuriš Daniel/ 76Beneš Michal - Martinák Jakub / 68.Blažek Jaroslav /
Kunčina:
Hutira Jaroslav-Pešava Zdeněk-Eliaš Lukáš-Drahoš Petr-Pagáč Tomáš/ 75. Stupka Ivo-Brychta Tomáš-Spálený Jan-Tlustoš Jaromír/ 68.Slezák Miroslav-Pařil František-Hlubinka Zdeněk-Brychta Ondřej

Rozhodčí: Vašek Josef, AR 1: Bouz Tomáš, AR2: Jansa Tomáš
Střelci: 22.36. Stejskal Michal - 63.Jiroušek Martin PK -82. Kopfštein Milan – 39. Spálený Jan
Nahrávky: Jiroušek, Ďuriš,Blažek
ŽK: 1 : 2 –  Martinák  -  40.Pešava - 69.Eliáš
Rohy: 11:5
Diváků: 100

Zápas začal s obou stran opatrně, za mírné převahy domácích,  bez větších šancí. Po vzájemném oťukávání, ve 22 minutě přišla rychlá akce po levé straně, když  Dan Ďuriš ocentroval míč  před  branku a Míša Stejskal se nemýlil ,  1:0 pro domácí. V 37. minutě, jakoby přes kopírák, jen nahrával Martin Jiroušek a Míša Stejskal opět nezaváhal a ...2:0. V 39. minutě  hostující  Spálený, po chybě naší obrany, snížil na 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin. V druhém poločase  se hra nezměnila.  V 63. minutě byl ve vápně faulován Míša Stejskal a Martin Jiroušek proměnil  nařízenou penaltu na 3:1. V 82. minutě Jarda Blažek nastřelil břevno a dobře hrající Milan  Kopfštejn míč umístil do branky hostů  4:1. Do konce utkání se stav již nezměnil.