KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "A"- 18.9.2011 POLIČKA

Patrik Svatoš,Jirka Vaňous,Vašek Dvořák,Matěj Holub,Honza Adamec,Jarda Škrobánek,Adam Provazník,Niki Kollert,Honza Janůj

LIbchavy : Choceň 4 : 2

branky : 3x Škrobánek,1xHolub

Libchavy : Polička 1 : 4

branky : Vaňous

V prvním zápase kluci prospali začátek a po 5.minutách prohrávali 0:2.Následnou bojovností a hezkými kombinacemi se jim podařilo vyrovnat.V závěru druhého poločasu vstřelil soupeř rozdílový gól a zdálo se že je rozhodnuto.Naši borci opět zařadili vyšší rychlostní stupeň a zaslouženě vyrovnali na konečných 3:3.
Začátek druhého zápasu měl podobný průběh jako ten předchozí a opět jsme prohrávali 0:2 a vypadalo že je jen otázkou času,kdy dostaneme další gól.Po neproměněné stoprocentní šanci hráčů Chocně se situace na hřišti obrátila a vcelku s přehledem jsme vyhráli 4:2
Třetí zápas proti domácímu týmu se na našich klucích projevila ‚únava z předchozích zápasů a po spoustě nepřesností na naší straně nás Polička porazila 4:1.

Referát napsal: Petr Vaňous