Starší žáci Libchavy - Horní Jelení 24.9.2011
Vydáno dne 24. 09. 2011 (200 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 24. 9. 2011

Starší žáci: Libchavy – Horní Jelení 2:6(0:4)

Do utkání vstoupil aktivněji soupeř a hned ve 3. minutě jsme poprvé kapitulovali. Po prohraném souboji na hranici velkého vápna přišla první střela na branku a při své výšce s ní Matěj Hodr v brance nemohl nic dělat 0:1. Opět naše nedůslednost obránců a další prohraný osobní souboj vedl i k druhé brance, to běžela 8. minuta a bylo to 0:2. V 11. minutě napřáhl z dobrých 20 metrů další hráč hostujícího celku a bylo to 0:3. Už to vypadalo na další debakl, ale kluci se z toho dostali.V15. minutě měl první šanci Tomáš Pinkava, hned poté v rozmezí dvou minut měl dvě šance Míša Lukeš. Škoda jejich neproměnění, kluky by to určitě zvedlo. Do konce poločasu jsme ještě jednou kapitulovali. V 30. minutě jsme zahrávali rohový kop, po naší neproměněné šanci přišel rychlý protiútok a soupeřů útočník opět využil Matějův handicap a zavěsil pod břevno a bylo 0:4. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, sice jsme se nevyvarovali dalších dvou chyb, po kterých jsme dostali další dvě branky. Plusem však bylo, že i nám se podařilo dvakrát skórovat. Nejprve vsítil svůj první gól v dresu Libchav Albi Bostan a po rohovém kopu se trefil hlavou Míša Lukeš. Konečný výsledek 2:6 však hovoří v náš neprospěch. Kluci, sami víte proč, chybí nám především důraz v osobních soubojích, to musíme napříště zlepšit.

Sestava: Hodr Matěj – Šrom Michael, Šalda Michal, Rejent Pavel, Hledík Jan, Felgr Adam, Kovář Martin, Boštík Jarda, Bostan Albert (48. Šalda Erik), Lukeš Michal, Pinkava Tomáš

Trenéři: Rejent Pavel, Josef Musil, Petr Musil