Starší žáci: Králíky / Červená Voda – Libchavy 1.10.2011
Vydáno dne 02. 10. 2011 (218 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 01. 10. 2011

Starší žáci: Králíky / Červená Voda – Libchavy 4:3 (3:1)

Za krásného podzimního dopoledne jsme vstoupili do druhého podzimního kola krajské soutěže. Utkání začalo bojovně a hrálo se každý míč. První šance přišla v 11. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován Jarda Bošťík a následnou penaltu proměnil Martin Kovář a vedli jsme 1:0. To však bylo z naší strany vše. Domácí hráči přidali na obrátkách a začali nás přehrávat. Především  Hnátnický s Málkem naše kluky převyšovali a po úniku prvně jmenovaného bylo srovnáno na 1:1. O chvíli později jsme opět propadli v obraně a domácí se dostali do vedení 2:1. Naši hráči úplně vypadli ze hry a domácí toho dokonale využili a po skrumáži po rohovém kopu nám přidali hned třetí gól. Poločas jsme tedy prohráli 3:1 a to celkem zaslouženě. O přestávce jsme si rozebrali chyby a do druhého poločasu vstoupili aktivně. V 52. minutě po individuální akci snížil na 3:2 Míša Lukeš a rázem utkání dostalo nový náboj. To, co jsme předvedli v 58. minutě, však nemá v kategorii starší žáci obdoby a absolutně degradovalo veškeré naše snažení do této chvíle. Domácí rychle rozehráli autové vhazování a naši se probudili, až když Míša Šalda lovil počtvrté míč ze sítě. HRŮZA!!!!! Co platné, že krásnou střelou do šibenice snížil Pavel Rejent na 4:3. Domácí stále vedli o gól a to bylo rozhodující. Dvě velké šance na vyrovnání měl Míša Lukeš, ale vždy chyběl kousek štěstí. I pro jsme prohráli, ale především nás sráží individuální chyby a na tom musíme zapracovat.

Sestava: Šalda Michal- Šrom Michael, Rejent Pavel, Bočkoroš Michal, Svatoš Michal, Hledík Jan, Kovář Martin, Bošťík Jaroslav, Chládek Dominik, Felgr Adam, Lukeš Michal

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil