áčko: Libchavy - Choceň B 12:0
Vydáno dne 02. 10. 2011 (1673 přečtení)

Libchavy: Kollert Tomáš / 46. Pinkava Martin / – Martinec Michal / 35. Hájek David /, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Louda Vojtěch – Bartakovič Ondřej , Kopfštein Milan, Dostál Jan /41. Blažek Jarda /, Ďuriš Daniel – Stejskal Michal, Jiroušek Martin

Choceň B: Čechlovský – Ryšavý, Hunal, Málek, Holdík – Bárta, Vera, Hrabčuk - Uhert

Rozhodčí: Kylar Roman, AR 1: Řehák Tomáš, AR 2: Habrda Miroslav,Delegát: Kopecký Václav
Střelci: 3 Stejskal – 17., 76., 86., 2 Karpíšek – 19. a 68., 2 Kopfštein – 38. a 70., 2 Jiroušek – 56. a 74., J. Dostál – 31., Blažek – 46., Ďuriš – 79.
Nahrávky: 6 Ďuriš, Bartakovič, Karpíšek, Hájek
ŽK: 1 : 1 Jiroušek 74. – Hunal 33.
Rohy: 9 : 0
Diváků: 120 Ano, sestavu jste četli dobře. Náš soupeř z Chocně přijel pouze z devíti hráči a v tomto počtu odehrál i celé utkání. Tomu odpovídal i průběh zápasu. Hosté vzdorovali až do 17. minuty, kdy naši první branku vstřelil Míša Stejskal. Poločas jsme vyhráli 4 : 0, hosté se zřídka dostávali na naši půlku, v našem pokutovém území byli za celý zápas pouze jednou. Škoda, bylo překrásné počasí, o poločase jsme byli svědky seskoků tří parašutistů, kteří skákali na kříž umístěný ve středu hřiště. Byla to pěkná podívaná. Ale zpět k fotbalu. My jsme si zatrénovali a byli jsme hnáni moderátorem Alešem Motyčkou ke vstřelení co největšího počtu branek, což se nám i během druhého poločasu podařilo a k vidění byli vidět pěkné branky i akce. Ke cti choceňských hráčů je potřeba poznamenat, že srdnatě bojovali a patří jim uznání a dík, že utkání dohráli se vztyčenou hlavou. Z naši strany jsme byli svědky dvou mimořádných výkonů a to byl především Dan Ďuriš, který sám vstřelil jednu branku a na šest branek přihrál svým spoluhráčům a pomohl tak překonat choceňský val. Druhým hrdinou byl Míša Stejskal, který byl autorem tří branek. Sponzorem utkání byla firma ÚO servis úklidová agentura, a nejlepšími hráči byli fanoušky vyhlášeni náš Míša Stejskal a z hostů Bárta Tomáš. Příští týden zajíždíme do Pomezí, které se pohybuje v popředí tabulky, pojeďte podpořit naše borce v dalším těžkém utkání. Pepa Musil