Mladší žáci:Libchavy - Lanškroun 07.10.2011
Vydáno dne 08. 10. 2011 (228 přečtení)

Krajská 1. třída, skupina B, 7. 10. 2011

Mladší žáci: Libchavy – Lanškroun 5:7 (1:4)

Do utkání lépe vstoupili hosté a už ve 3. minutě zvonila tyč naší braky. Kluci to jako varování nebrali a soupeři nechávali dostatek prostoru a času ke hře. Absolutní výpadek přišel během tří minut v rozmezí od 8. do 10. minuty. V 8. minutě neobsazený hráč vystřelil z 15 metrů 0:1. V 9. minutě opakovaná chyba, prohraný souboj, střela k tyči bylo to 0:2. V 10. minutě nesoustředěnost Alberta Bostana a jeho ruka v pokutovém území a následná proměněná penalta 0:3. Další gól přišel v 17. minutě a opět po chybě obrany. Lanškroun zahrával trestný kop a neobsazený hráč sám před bezmocným Danem Javorskim šikovně tečoval střelu do branky 0:4. V 19. minutě snížil na 1:4 Erik Šalda. Střelou (nebo spíše nepovedeným centrem) snad z 25 metrů přehodil překvapeného brankáře soupeře. Poločas jsme celkem zaslouženě prohráli 1:4. V druhém poločase jsme v 35. minutě snížili po přihrávce Tomáše Pinkavy Kubou Pávkem na 2:4. Ve 42. minutě, ale přišla opět chyba obrany 2:5. Z protiútoku hned snížil Kuba Pávek na 3:5, ale hned po rozehrávce jsme opět inkasovali 3:6.  V 48. minutě si po důrazu Erika Šaldy vstřelili hosté vlastní gól 4:6. Ale naše laxnost a nesoustředěnost pokračovala. Dana v brance nechali opět naši obránci na holičkách. Střelu pod břevno stačil vyrazit, ale následnou dorážku nikým nehlídaný soupeřův útočník uklidil lehce do branky 4:7. V 54. minutě snížil na 5:7 Kuba Pávek po pěkné přihrávce od Míši Bošťíka. Pánové a dámy z Libchav zpátky na zem a hurá do tréninku.

Sestava: Javorski Daniel – Aubus Karel, Vogl Martin, Bošťík Michal, Velínský Vojta, Šalda Erik, Prášilová Dáša, Pávek Jakub, Bostan Albert, Hodr Matěj, Horáková Natálka, Kubíček Jakub, Pinkava Tomáš, Adamec Jakub

Trenér: Prášil Richard