Pomezí:
Švanda – Drobný, Coufal, Roušar Michal, Roušar Lukáš – Jožák,Pecina / 50. Boháček /, Češka / 80. Svoboda /, Červený – Stýblo / 46. Pořízka /, Nespěšný
Libchavy:
Kollert Tomáš  – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Lžíčař Petr – Paukert Tomáš / 63. Beneš Michal /, Kopfštein Milan, Dostál Jan,  Ďuriš Daniel / 76. Louda Vojtěch / – Stejskal Michal / 83. Blažek Jaroslav /, Jiroušek Martin

Rozhodčí: Poláček Libor, AR 1: Smítka Michal, AR 2: Schejbal Pavel, Delegát: Vaniš František
Střelci: 15. Dostál Jan, 57. Stejskal, 73. Karpíšek
Nahrávky: Stejskal, Jiroušek, Karpíšek, Kopfštein
ŽK: 1 : 0 - Červený
Rohy: 6 : 8
Diváků: 120

V Pomezí jsme viděli velice pohledné utkání díky oběma mužstvům. Od začátku jsme měli více ze hry a již v 15. minutě se Honzovi Dostálovi podařilo střelit naši vedoucí branku, kdy přesně zamířil z 25. metrů a my vedli 1 : 0. Po celý první poločas jsme měli mírnou převahu o čemž svědčí i poměr rohů, který jsme vyhráli 6 : 2. Domácí zahrozili až v 43. minutě, kdy střelu domácího Jožáka zázračně vyrazil Tomáš Kollert.
Druhý poločas byl vyrovnaný, domácí hrozili hlavně z rohových a přímých kopů. My jsme však měli v brance Tomáše Kollerta a ten byl vždy na místě.
V 57. jsme využili chybné vyhození domácího brankáře, kdy se k míči dostal David Karpíšek, ten přesně přihrál Martinovi Jirouškovi a „Gejza“ z první našel Míšu Stejskala a ten z  přehledem velkého hráče přehodil z 18 metrů domácího brankáře a my vedli  2 : 0.
Hrálo se po zemi, domácí kopali řadu rohových kopů, ale poslední slovo jsme měli opět my. To běžela 73. minuta, když vystřelil Milan Kopfštein, domácí brankář jeho střelu jen vyrazil a dobře postavený David Karpíšek umístil míč do domácí sítě a o vítězi bylo rozhodnuto 3 : 0.
Naši podali dobrý výkon a předvedený výkon byl tou nejlepší pozvánkou na příští sobotu, kdy budeme hostit na domácím hřišti další mužstvo z popředí tabulky – mužstvo Sebranic.