Libchavy:
Kollert Tomáš  – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Lžíčař Petr –  Beneš Michal / 46. Martinák Jakub /, Kopfštein Milan, Dostál Jan,  Ďuriš Daniel / 65. Bartakovič Ondřej / – Stejskal Michal / 86. Paukert Tomáš /, Jiroušek Martin
Sebranice:
Kysilka – Klusoň, Zahoran, Kárský, Opršal – Nezbeda / 81. Radiměřský /, Horníček, Patočka, Hapt / 57. Patočka / – Červ, Malý

Rozhodčí: Papáček Libor, AR 1: Habrda Miroslav  AR 2: Bednář Jaroslav, Delegát: Šimek Zdeněk
Střelci: 39. Jiroušek PK
Nahrávky: Beneš Michal
ŽK: 2 : 4 – 35. Stejskal, 70. Jiroušek – 22. Červ, 31. Malý, 46. Hapt, 65. Nezbeda
Rohy: 8 : 2
Diváků: 100

Po výtečném výkonu v Pomezí jsme očekávali těžký zápas a to se i potvrdilo. Na naše hřiště přijel houževnatý soupeř ze Sebranic. První střelu v utkání vyslal na naši branku v 11. minutě hostující Malý, jeho tvrdá střela šla však mimo. My jsme odpověděli ve 20. minutě střelou Míši Martince, která skončila v náruči hostujícího brankáře Kysilky. První šanci v utkání měl náš Petr Lžíčař v 26. minutě, kdy po rohovém kopu jeho tvrdá hlavička trefila hostujícího hráče stojícího na brankové čáře. Pomalu jsme získali mírnou převahu, ale pohoda z Pomezí tu nebyla. Našim hráčům chyběl pohyb a přesnost přihrávek.
Rozhodující pro utkání, jak se později ukázalo, byla 39. minuta, kdy před brankáře pronikl Míša Beneš,  byl sražen hostujícím brankářem a hlavní rozhodčí odpískal penaltu, kterou bezpečně  proměnil Martin Jiroušek 1 : 0.
Ve druhém poločase jsme si vytvořili převahu, měli jsme i šance: v 50. minutě ji neproměnil Kuba Martinák, v 63. minutě měl druhý gól na kopačce Martin Jiroušek a byly tu i další šance našich hráčů. Vše však likvidoval svými skvělými zákroky hostující brankář Martin Kysilka, který byl bezesporu nejlepším hráčem na hřišti.
Pěkný fotbalový zážitek byl k vidění v 85. minutě, kdy náš David Karpíšek zahrával trestný kop. Jeho tvrdou střelu, však bravurně vyrazil na roh - Martin Kysilka.
Hosté si za celý zápas vypracovali pouze jednu vyloženou šanci, která však stálo za to a to když v 68. minutě s leva vystřelil Jiří Malý a jeho střela zazvonila o venkovní hranu tyče.
Naše vítězství bylo vydřené a zasloužené. Nejlepšímí hráči byli vyhlášeni:
u hostů pochopitelně brankář Martin Kysilka a u nás Dušan Lněnička, který svými jistými zákroky garantuje nepropustnost naší obrany.
A příští týden vás všechny zvu na zájezd do ciziny – v sobotu 22.10.2011 ve 14.00 odjíždíme do Turecka……………