Mladší přípravka "A": turnaj v Jablonném

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "A"- 21.10.2011 JABLONNÉ

Polička - Ústí n/Orl. 0:6
Libchavy - Polička 2:0
Jablonné - Ústí n/Orl. 1:3

Ústí n/Orl. - Libchavy 7:1 (1:3)
Jak jsem minulý týden kluky chválil, tak po tomto zápase byl rodičům do kabiny vstup zakázán a bylo „mytí hlav“. Brankář, který nechytá rukama, obránci s odstupem od útočníků, stojící záložníci a hodní útočníci – to byla charakteristika našeho týmu. Ústí bylo o něco fotbalovější, ale my jim to hodně usnadnili.
Branky: Patrik Šalda

Jablonné - Libchavy 2:1 (0:0)
Bouřka v kabině pomohla, kluci si vzpomněli, že fotbal umějí. Hezké kombinace, pozorná obrana, důraz v osobních soubojích a hlavně pohyb všech. To vše mělo za následek naši optickou převahu, bohužel bez gólového efektu. Lekci z produktivity nám domácí udělili pět minut po půlce, 1:0. Kluci se brzy oklepali a Patrikem z trestného kopu jsme vyrovnali, 1:1. A kluci šli za vítězstvím. Bohužel v předposlední minutě naše útočná chyba a obránce domácích krásnou střelou z dálky nám bere iluze o vítězství. Škoda, hráli jsme dobře, ale nedali víc branek než soupeř.

Libchavy - Polička 2:0 (1:0)
Do posledního zápasu podzimní sezóny jsme šli s jediným cílem, vstřelit nějaké góly. Na začátku nás Polička přehrávala. Pak jsme hru vyrovnali a odměnou nám byl vedoucí gól, kdy Adam utekl všem a obstřelil gólmana, 1:0. Do druhé půle jsme vstoupili dobře. Dobrou kombinační hrou jsme si vynutili převahu, kterou korunoval druhou brankou Patrik, 2:0. Polička to nechtěla vzdát a vytvořila si několik gólových šancí. Náš gólman společně se štěstím vše vyřešil a my mohli slavit vítězství.
Výborné palačinky v kiosku sice došly, ale klukům jako odměna párky v rohlíku určitě chutnaly
Branky: Adam Provazník, Patrik Šalda