áčko: Verměřovice - Libchavy 4:1
Vydáno dne 23. 10. 2011 (595 přečtení)

Verměřovice: Pražák Lukáš – Faltus, Černaj, Mikyska, Marek – Smejkal, Tlapák, Sklenář, Chládek – Gello /22. Kmeť Michal, 48. Pražák Marek/, Kmeť Vladimír / 84. Mikula /

Libchavy: Kollert Tomáš – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Lžíčař Petr / 58. Beneš Michal / – Stejskal Michal, Kopfštein Milan /71. Hájek David/, Dostál Jan, Ďuriš Daniel / 53. Paukert Tomáš / - Jiroušek Martin, Martinák Jakub

Rozhodčí: Řehák Jaroslav, AR 1: Svoboda Petr AR 2: Chládek Miroslav, Delegát: Dostál Václav

Střelci: 24. Kmeť Michal, 50. Kmeť Vladimír, 61. Pražák Marek, 63. Smejkal /PK/ - 38. Martinák Nahrávky: 0 - Jiroušek

ŽK: 1 : 4 – 62. Sklenář – 35. Lněnička, 38. Stejskal, 56. Dostál, 82. Hájek

Rohy: 2: 6 Diváků: 100

A cizina nám nesvědčí……Musíme se vrátit do reality a pokusit se nevydařený zájezd splatit výhrou nad Mýtem a pokusit se vyválčit i nějaký ten bodík v Ústí. Ale od začátku. Utkání začalo dle našich představ, hned v první minutě nebezpečně k tyči vystřelil Milan Kopfštein, ale jeho střelu zlikvidoval domácí brankář Pražák Lukáš. V 7. minutě domácí brankář vyrazil na roh střelu z trestného kopu Davida Karpíška a z následujícího rohu zlikvidoval šanci Martina Jirouška. Zázračně domácí brankář zasáhl i v 20. minutě, kdy vyrazil střelu Dana Ďuriše. V 23. minutě jsme dosáhli i gólu, kdy pomezní vhazování Petra Lžíčaře skončilo v síti při evidentní teči domácího brankáře / což potvrdili po zápase i domácí hráči/, ale nepozorný rozhodčí Řehák zcela regulérní gól neuznal. Pomezní rozhodčí Svoboda se proměnil v mrtvého brouka…………….. Toto nás tolik rozhodilo, že po rozehrání se dlouhý míč dostal až k domácímu Kmeťovi Michalovi a ten zajistil domácím vedení 1 : 0. V 32. minutě měl další naši loženku Míša Martinec, ale netrefil branku. Vyrovnání jsme se dočkali až v 38. minutě, kdy po přihrávce Martina Jirouška skóroval Kuba Martinák. Domácí hrdina Pražák Lukáš pak ještě v 43. minutě zlikvidoval hlavičku Milana Kopšteina. Domácí se v prvním poločase, kromě branky, k další vážné akci nedostali. Věřili jsme, že vše zlomíme ve druhé části, opak však byl pravdou. V 50. minutě si z naší obranou pohrál Vladimír Kmeť a zajistil domácím opět vedení 2 : 1. Další šanci jsme měli opět my v 60. vinutě ji neproměnil Tomáš Paukert. Hned z následujícího útoku domácí rozehrávali trestný kop a ten hlavou do naší branky posunul Pražák Marek – 3 : 1. Jako přes kopírák byla následující akce. V 62. minutě v jasné střelecké pozici přestřelil domácí branku ze 6 metrů David Karpíšek, následoval útok, náš faul, pokutový kop a domácí vedli 4 : 1 v 63. minutě. A byl konec našich nadějí, které jsme pohřbili sami neproměňováním šancí. Naše hra nebyla vůbec špatná, působili jsme fotbalovým dojmem a potvrdili jsme postavení v tabulce. Domácí bojovali a uštědřili nám lekci v produktivitě střelby. V tomto směru nás jasně předčili, a protože fotbal se hraje na branky, odjeli jsme s prázdnou a podruhé v této sezóně jsme vyšli bodově naprázdno. Hlavní zásluhu na tom měl domácí brankář Lukáš Pražák, nejlepší muž zápasu. Příští víkend máme co napravovat, závěrem děkuji kotli za povzbuzování i za nepříznivého stavu / jen prosím o nepoužívání neslušných pokřiků na adresu rozhodčích / i když nepřesných / – to nám moc nepomůže/. Pepa Musil