áčko: Sokol Libchavy – SK Vysoké Mýto B 2:1

Libchavy: Kollert Tomáš – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Lžíčař Petr – Paukert Tomáš / 69. Louda Vojtěch /, Dostál Jan, Stejskal Michal, Ďuriš Daniel  -  Jiroušek Martin, Martinák Jakub / 54. Kopfštein Milan /

Vysoké Mýto: Hladík – Bartoš, Dvořák / 88. Koblížek /, Bureš, Šikl – Chadima, Krýda, Chleboun, Pospíšil / 70. Benda / – Matula, Svoboda

Rozhodčí: Jelínek Jiří, AR 1: Vaněk Tomáš AR 2: Kylar Roman

Střelci: 15. a 86. /PK/ Jiroušek – 42. Matula

Nahrávky: Lžíčař, Jiroušek

ŽK: 63. Dostál, 69. Lněnička – 68. Dvořák, 79. Svoboda

Rohy: 4 : 3

Diváků: 100

Sobotní utkání se hrálo za krásného podzimního počasí a začalo slavnostně, kdy našim členům byly předány upomínkové předměty: 40 let bylo Frantovi Horníčkovi a Milanu Šaldovi, 50 let bylo Pavlu Martincovi /marťanovi/, Vlastovi Moravcovi a šedesátiny oslavil Vladimír Novák /trenér/ a Franta Žídek. Ne všichni jubilanti se mohli zúčastnit, takže jim budeme přát později, všem děkujeme za odvedenou práci, přejeme vše dobré, zdraví  a očekáváme, že i na dále nám zachovají svoji přízeň a pomohou svým dílem k dalšímu  růstu našeho oddílu. Na jejich počest pak byla i vypálena salva z historického děla. Historické dělo jsme si užili i o přestávce, kdy se Libchavami rozlehly další dvě rány.
Naše mužstvo začalo dobře a již ve druhé minutě měl na svých kopačkách gól Dan Ďuriš, kdy v jasné pozici přestřelil soupeřovu branku. V 9. minutě měl šanci Kuba Martinák, ale brankář hostí Hladík stál na svém místě. Dočkali jsme se v 15. minutě, kdy si na Lžíčařův aut naběhl Martin Jiroušek a jeho hlavička skončila v mýtské síti a my vedli 1 : 0. Po vstřelení branky naše hra upadla do hlubokého průměru, naše dlouhé přihrávky byly nepřesné, zkušení hráči se zbytečně zbavovali míče, nedostávali jsme se ani do šancí. Hosté trpělivě bránili a spoléhali na velice rychlého a agresivního, v dobrém slova smyslu, Jardu Matulu. První svou šanci ještě neproměnili, to běžela 32. minuta o po rozehrávce trestného kopu střílel hlavou vedle naší branky Jiří Bureš. V42. minutě po chybě v naší rozehrávce nám utekl hostující Matula, obešel i našeho brankáře Tomáše Kollerta a do prázdné branky vyrovnal na 1 : 1.Poločas skončil a náš výkon přinesl rozpaky a otázky proč takto špatně.I přes přestávkovou bouři v naší kabině se naše hra ve druhém poločase nezlepšila. Velkou šanci jsme měli v 60. minutě, kdy se do ní dostal Míša Martinec, ale stejně jako ve Verměřovicích střílel nad hostující branku. V 82. minutě se netrefil, ani Míša Stejskal, když jeho střela šla těsně mimo soupeřovu branku. Hosté vzorně bránili, hráli velice dobře a čekali na naši chybu. Ta do konce zápasu k naší radosti již nepřišla. Běžela 86. minuta, kdy do pokutového území vnikl Martin Jiroušek, došlo ke kontaktu a rozhodčí Jelínek nařídil pokutový kop. Hostující hráči a funkcionáři se rozčilovali, myslím si, že celkem zbytečně, neboť do souboje šel hostující obránce zcela zbytečně a nezkušeně, stačilo Jirouška vystát.
Míč si postavil sám Martin Jiroušek a hostujícímu brankáři nedal šanci 2 : 1. Vyhráli jsme,