áčko: Ústí n.O.B - Libchavy 1:1
Vydáno dne 06. 11. 2011 (610 přečtení)

Ústí: Saňák – Vavřín Antonín, Šebrle, Flídr / 85. Kalousek Jan/, Novák – Javůrek, Bohunek / 39. Grunta Přemysl/, Stejskal, Motl – Ráb Richard / 46. Zachař/, Macek
Libchavy: Kollert Tomáš  – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Dostál Jan, Lžíčař Petr  –  Bartakovič Ondřej / 46. Karpíšek David /, Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Ďuriš Daniel / 75.Paukert Tomáš / -  Jiroušek Martin, Blažek Jaroslav / 53. Martinák Jakub /

Rozhodčí: Braun Martin, AR 1: Pavlas jan AR 2: Beneš David, Delegát: Vrba Zdeněk
Střelci: 34. Macek – 29. Blažek
ŽK:  74. Grunta, 84. Novák – 42. Dostál, 82. Karpíšek
Rohy: 3 : 7
Diváků: 200

Za krásného slunečného nedělního podzimního odpoledne se hrálo dlouho očekávané derby a to před dobrou návštěvou.
Utkání začalo opatrně a první střela na branku vyslal po rozehraném rohovém kopu mimo naši branku ústecký Novák. My jsme vystřelili v minutě 14. Jirouškem, byla to však slabá střela do náruče brankáře Saňáka. Větší šanci si vytvořilo naše mužstvo v 24. minutě, kdy po dlouhém autu od Lžíčaře, míč v jasné pozici netrefil Jarda Blažek.
U domácích zahrozil v 26. minutě Ríša Ráb, ovšem náš Tomáš Kollert byl na místě.
V 29. minutě domácí rozehráli míč na brankáře Saňáka, to vystihl Jarda Blažek a skluzem docílil naši vedoucí branky a my vedli 1 : 0.  V 31. minutě Míša Stejskal rozehrál rohový kop, na který si skvěle naskočil Dan Ďuriš, ale jeho hlavička skončila pouze na tyči domácí branky.
V 34. minutě domácí rozehrávali trestný kop, který měl skončit v Kollertově náruči, míč však prošel ke všeobecnému překvapení mezi jeho nohama před prázdnou branku a domácí střelec Macek vstřelil asi nejlehčí branku v podzimní části a vyrovnal na 1 : 1. Tomáš podával po celý podzim skvělé výkony, mockrát nám zachránil body, takže Tomáši i to se může stát a všichni to tak i bereme.
Druhý poločas začal střelou Honzy Dostála, která šla však nad domácí branku.
V 61. minutě jsme mohli rozhodnout, agilně hrající Honza Dostál se řítil sám na domácího brankáře, nevystřelil a snažil se přihrát nabíhajícímu Kubovi Martinákovi, který však neustál souboj s domácím obráncem a z naší šance nebylo nic – škoda.
V 64. a 67. minutě se do dobrých střeleckých příležitostí dostal domácí Přemek Grunta, ale ani jemu nebylo přáno – jeho střely šly nad.
Poslední větší příležitost měl náš Jiroušek v 77. minutě – ovšem opět bez úspěchu.
V druhém poločase jsme měli více ze hry, ale převahu jsme nevyužili a museli jsme si dávat pozor na rychlé protiútoky domácích.
Na rohy jsme zvítězili 7 : 3, nastřelili jednu tyč a nevyužili jednu super šanci. I tak bod z Ústí je cenný a přezimujeme na prvním místě s náskokem 5 bodů před druhými Verměřovicemi.
Děkujeme kotli za podporu a zveme všechny příznivce a hráče na sobotní brigádu od 8. hodin – výměna střechy na kabinách a večer od 19.00 hodin – posezení – konec úspěšné sezóny      U Džbánu. Hraje disco Karpíšek – Zeman.