Hokej: HC Hornets Záměl - TJ Sokol Libchavy 3 : 4 pp (0:1, 0:1, 3:1) 0:1

SESTAVA : David Stárek – František Adamec, Libor Doležal, Jarmil Konečný, Aleš Křepela , Pavel Limberský, Oldřich Lukeš, Pavel Mička , Martin Trávníček, Vojtěch Vaňous, Pavel Vídeňský
BRANKY : Pavel Mička, Libor Doležal, Pavel Vídeňský, Martin Trávníček
ASISTENCE : Pavel Vídeňský, Pavel Mička, Oldřich Lukeš, Aleš Křepela
VYLOUČENÍ : 6 : 4 - Aleš Křepela, Pavel Vídeňský 2x, Pavel Mička

DIVÁKŮ : 50
No a máme za sebou šesté, poslední utkání letošního roku. V tomto zápase jsme se utkali s HC Hornets Záměl. Tento tým zatím procházel turnajem bez ztráty bodu a s krásným skórem 42 : 5 ze čtyř zápasů. Takže každý si asi udělá obrázek, co nás opět čekalo. Zápas byl hraný ve vysokém tempu a díky vynikajícím výkonům obou brankářů - za nás David Stárek (asi nejlepší brankář turnaje a to ne jen z mého pohledu ) za Záměl Jarda Blažek, skóre dlouho zůstávalo beze změny, tedy 0 : 0. To se poprvé změnilo v osmé minutě, kdy se trefil Pavel Mička a první třetinu jsme tedy vyhráli 1 :0. Průběh druhé třetiny byl podobný první, vyrovnaný zápas nahoru dolu,skvělý brankáři a jedna branka v síti Záměli. Tu tentokrát dal Libor Doležel, když využil přesiovou hru. Třetí třetina začala a postupem času měl navrh soupeř, který nejprve po třech minutách snížil, po osmi vyrovnal a tři minuty před koncem to už za velkého tlaku dal vedoucí branku.Zápas dokonale otočil 2 :3. Zámělští si však vedení dlouho neužili, hned za minutu vyrovnal Pavel Vídeňský. Sice jsme byli opět pod tlakem, ale zápas jsme dovedli do remízového konce. Na řadu přišlo prodloužení a v něm padl vítězný gól, který si připsal 44 vteřin před koncem poprvé se za nás trefifší Martin Trávníček - odvážíme si do Libchav bod navíc.

Soutěž bude pokračovat po novém roce. Rozpis dalších utkání zveřejníme ihned po jeho nalosování.
Přeji všem příznivcům hodně zdravíčka a štěstíčka do roku 2012.