HOKEJ: Libchavy – Turováci Podlesí 7 : 3 ( 0:1, 3:1, 4:1 )
Vydáno dne 17. 01. 2012 (1444 přečtení)

Sestava : Vaněk Karel, - Mička Pavel, Lukeš Oldřich, Trávníček Martin, Vaňous Vojtěch, - Limberský Pavel, Hoffman Tomáš, Křepela Aleš, Doležal Libor, Vídeňský Pavel, Štěpán David

Branky : Pavel Mička 3x, Tomáš Hoffman, Aleš Křepela, Pavel Limberský, Pavel Vídeňský Asistence : Oldřich Lukeš 5x, Pavel Mička, Pavel Vídeňský, Tomáš Hoffman, Vojtěch Vaňous, Martin Trávníček Vyloučení : 0 – 1 Diváci : 50 Do nedělního utkání jsme vstoupili s vědomím, že už se nesmí opakovat naše páteční chyby a častá vyloučení, abychom nedopadli jako se Skala teamem. To se nám podařilo. O tom svědčí i to, že trestná lavice zůstala po celý zápas neobsazena. První gól jsme však opět inkasovali my a to velmi,velmi brzo. Již ve čtvrté vteřině Karel sáhl do prázdna a na tabuli svítilo 0 : 1. Po zbytek první třetiny se nám nepodařilo i přes pár šancí skórovat. Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe,hned po třech minutách jsme po brankách Limberáka a Křepelky zápas otočili 2 -1. Hosté ještě vyrovnali, ale po brance Dastyho na 3 – 2 jsme druhou třetinu vyhráli.Ve třetí třetině nejprve zvýšil Vídeňák na 4 -2, hosté snížili na 4 – 3 , poté si vzpomněl Pája Mička Midžina, že by taky mohl začít střílet a během pěti minut nasázel Tuovákům tři branky přičemž jednou využil přesilovou hru. Z tohoto počinu měl největší radost klubový pokladník (Franta Adamec(Žebřík)), jelikož v sazebníku je kolonka HATTRICK….