Sestava : David Stárek – František Adamec, Libor Doležal, Tomáš Hoffman, Jarmil Konečný, Aleš Křepela, Oldřich Lukeš, Pavel Mička, David Štěpán, Vojtěch Vaňous, Pavel Vídeňský

Branky :  František Adamec, Pavel Mička, Tomáš Hoffman, Pavel Vídeňský

Asistence : Tomáš Hoffman, Pavel Vídeňský, František Adamec, Vojtěch Vaňous, Aleš Křepela

Vyloučení : 6-3 – Pavel Vídeňský 3x, Jarmil Konečný, David Štěpán, Aleš Křepela

Diváků :  80

Do utkání jsme vstoupili nad očekávání dobře a dokonce se po střele Pavla Mičky ujali vedení 1:0. To bylo z naší strany na delší dobu vše. Soupeř na nás pálil jednu střelu za druhou a my dlouhou dobu odolávali. Až minutu před koncem první třetiny jsem inkasovali a to bohužel hned dvakrát. Další branku jsme dostali hned zkraje druhé třetiny, bylo to už 1:3. Poté se nám podařilo Frantou Adamcem snížit na 2:3. Další slovo si vzali opět hráči Žamberka, jmenovitě třetí hráč kanadského bodování soutěže a nejlepší hráč na ledě Petr Nosál,který svým třetím gólem v zápase zvýšil na 4:2 pro soupeře. Nezbylo než vrhnout všechny zbývající síly do útoku a doufat, že se nám podaří zápas alespoň trochu zdramatizovat. To se povedlo. Pět minut před koncem jsme snížili Tomášem Hoffmanem na 3:4 a o minutu později dokonce vyrovnali, když se trefil Pavel Vídeňský. Soupeř přeřadil na ještě vyšší stupeň, který jsme my bohužel neměli, protože v tu dobu už jsme opravdu hráli na maximum.Výsledkem toho byly dva góly v naší síti. První přišel dvě a půl minuty před koncem druhý asi třicet vteřin po něm. Podali jsme kvalitní výkon, za který se určitě nemusíme stydět, ale na tak kvalitního soupeře to bohužel nestačilo.