HOKEJ: TJ Sokol Libchavy – Rieter Hnátnice 3 :2 ( 0:1, 2:0, 1:1 )

Sestava : David Stárek – František Adamec, Libor Doležal, Tomáš Hoffman, Pavel Limberský, Oldřich Lukeš, Pavel Mička, Vojtěch Vaňous, Pavel Vídeňský, Martin Trávníček, Aleš Křepela

Branky :  František Adamec, Pavel Vídeňský, Vojtěch Vaňous

Asistence : Martin Trávníček, Oldřich Lukeš

Vyloučení : 0-1 – Pavel Vídeňský

Diváků :  80

Po dlouhé době jsme hráli se soupeřem, který se neřadí mezi top pět mužstev letošního turnaje.Čekali jsme utkání, ve kterém bychom měli mít mírně navrch. To se také potvrdilo a Hnátnické jsme opravdu zatlačili do jejich třetiny. Tlačili jsme se do střel a čekali, kdy se konečně někdo z nás trefí.Hosté hrozili z ojedinělých brejků. Jeden z nich se ujal a v sedmé minutě šli do vedení překvapivě oni. Poté se opět zatáhli a chvílemi jen s obtížemi vyhazovali puky přes celé hřiště. Nezbývalo nám, než pokračovat v předváděné hře a doufat, že nebudeme jen trefovat obránce nebo brankáře, ale že se konečně nějaká ta střela ujme. To se stalo až ve druhé třetině, když se trefil Pavel Vídeňský a srovnal na 1:1. Chvíli poté došlo k zajímavé situaci, když nejprve Olda Lukeš trefil břevno, po odehrání byl faulován a spolu s obráncem doklouzali až do brankoviště. Odražený puk vrátil do branky František Adamec a bylo to 2:1. To rozčílilo jinak vynikajícího brankáře hostí natolik, že nejprve vynadal za použití dosti peprných výrazů rozhodčímu, ten  mu za to vyměřil odměnu 10min. osobní trest. Po této odměně brankář do rozhodčího strčil, až se poroučel k zemi. Za normálních okolností inzultace rozhodčího a kontumace zápasu. To se asi kvůli tomu, že to byl brankář nekonalo a následovalo dalších 10 min. osobního trestu. Po této nevšední situaci se opět pokračovalo v zápase. Zápas probíhal pořád stejně. My jsme hráli do plných a hosté se bránili.Asi sedm minut před koncem se trefil i Vojta Vaňous a bylo to 3:1. Na konečných 3:2 upravili hosté v poslední minutě, když se na naší polovinu podívali opět po dlouhé době.

Do konce soutěže nám zbývá sehrát poslední čtyři zápasy. První v sobotu s Jehnědím a zbývající tři termíny se teprve dozvíme.Jelikož nejsilnější soupeře už máme za sebou, tak je náš úkol jasný -  všechny zbývající zápasy vyhrát.