TJ SOKOL LIBCHAVY - PAŠÁCI JEHNĚDÍ 4 - 6

TJ SOKOL LIBCHAVY - PAŠÁCI JEHNĚDÍ 4 – 6   (2:1, 1:2, 1:3)

SESTAVA : Karel Vaněk – František Adamec, Libor Doležal, Tomáš Hoffman, Aleš      Křepela, Pavel Limberský, Oldřich Lukeš, Pavel Mička, David Štěpán, Martin Trávníček, Pavel Vídeňský

BRANKY:  Pavel Mička 2x, Pavel Vídeňský, Pavel Limberský.

ASISTENCE: František Adamec, Oldřich Lukeš, Pavel Mička, Libor Doležal

VYLOUČENÍ: 3 – 7  František Adamec, Libor Doležal, David Štěpán

Diváků: 60

Měl nás čekat celkem klidný zápas, ve kterém jsme neměli mít problém. Soupeř okupoval třináctou příčku a moc bodů dosud neposbíral. Ale jak už to tak ve sportu bývá, nic nepřijde samo a soupeř se sám neporazí. Do zápasu jsme vstoupili přesně tak, jak jsme si představovali. Už ve dvacáté druhé vteřině jsme se ujali vedení po střele Pavla Mičky, druhý gól jsme přidali ve třetí minutě Pavlem Vídeňským. Ještě do konce třetiny soupeř snížil na 2-1. Ve druhé třetině jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek, když se opět prosadil Pavel Mička 3-1. Bohužel z naší strany to bylo na hodně dlouho vše, (i když….. jak se to vezme) „Soupeř“ začal dávat branky. Ve čtyřech případech jsme jim k tomu velice pomohli. Takhle nešťastný zápas jsem dlouho nezažil.Nejprve si Karel Vaněk vybral slabší chvilku a lehký puk směřující nad branku si srazil za svá záda, poté Pavel Mička tečoval střelu hostí nad již zakleknutého brankaře a slovo si vzal ještě Olda Lukeš, když chtěl z před branky odklidit puk do bezpečí a k údivu všech i jeho samého to trefil přesně za tyč. Rázem jsme prohrávali 3 – 4. Ještě jednou jsme se dostali ke slovu na té správné straně a Pavlem Limberským jsme vyrovnali na 4 – 4. Následně se dostala do stoprocentní šance naše předsezónní posila David Štěpán. Po krásné přihrávce Pavla Mičky jel zcela sám na branku, ale naložil s tím jako se všemi šancemi od začátku sezony – opět nedal. Zanedlouho na to jsme dostali už normální gól a opět prohrávali 4 -5. Minutu před koncem jsme se odhodlali ke hře bez brankáře a pokoušeli se vstřelit vyrovnávací branku. To se nám bohužel nepovedlo. Naopak jsme inkasovali, když jsme si už doufejme vybrali smůlu na zbytek turnaje. Puk směřující do branky si ve snaze chytit ho rukou tečoval do branky smolař dne Olda Lukeš. Doufejme, že už máme vybráno…Nutno dodat, že jsme podali slaboučký výkon nikoho nevyjímaje.

Příští zápas hrajeme v neděli 5.2. od 19 50 hod.