HOKEJ COMPUTER SHOP CUP
Vydáno dne 10. 02. 2012 (311 přečtení)

TJ Sokol Libchavy - Kačeři Kerhartice 14 - 2 (6:1, 3:0, 5:1)

SESTAVA : David Stárek, Pavel Mička, Aleš Křepela, Vojtěch Vaňous, Tomáš Hoffman, František Adamec, Pavel Limberský, Libor Doležal, David Štěpán, Pavel Vídeňský

BRANKY : František Adamec 4, Tomáš Hoffman 3, Pavel Limberský 2, Pavel Mička 2, Vojtěch Vaňous, Aleš Křepela, David Štěpán

ASISTENCE :
Vojtěch Vaňous 5, František Adamec 3, Tomáš Hoffman 2, Libor Doležal 2, Aleš Křepela 2, Pavel Mička, Pavel Vídeňský

VYLOUČENÍ  :
2 - 0 David Stárek, Tomáš Hoffman        - využití 0:0           - v oslabení 1:0

DIVÁKŮ :
30

Po minulém propadáku jsme si chtěli udobřit naše fanoušky dobrým hokejem a dostatečným počtem vstřelených branek – soupeř na to byl. I když předešlé kolo ukázalo, že postavení v tabulce nemusí vždy znamenat snadný zápas. I díky tomu jsme chtěli do zápasu vletět a neponechat nic náhodě. To se nám povedlo nad očekávání dobře a kdo přišel o trochu později o dost přišel. Již ve 20. vteřině vstřelil první branku zápasu Tomáš Hoffman. Ve druhé minutě dával Aleš Křepela, ve třetí opět Tomáš Hoffman. V páté minutě se poprvé a dnes ne naposledy zaradoval náš pokladník – Tomáš Hoffman dává svou třetí branku a stovečku do kasy…. Je to 4:0. V osmé minutě se trefil náš kanonýr Pavel Mička a bylo 5:0.  Pak si vybral snad poprvé v sezoně svou slabší chvilku brankář David Stárek a propustil za svá záda lehké nahození 5:1. V desáté minutě se poprvé do střelecké listiny zapsal Franta Adamec. 6:1 – tak nám skončila první třetina. Ve druhé jsme stříleli pouze my. Ve třinácté minutě Franta Adamec 7:1. Poté si čekání na svůj první gól v Libchavském dresu krátil David Štěpán spalováním jedné tutovky za druhou – opět NIC…Na to už se nemohl dívat Franta Adamec a pokladník se zaradoval podruhé - hattrick a 8:1. Na 9:1 dával Vojta Vaňous. Tááááák a pokladník potřetí -kulaťoučkou desítku trefuje Pavel Limberský. Ke slovu se dostal po delší době soupeř a zmrzlého Davida Stárka překonal nejlepší hráč soupeře David Strnad. Byl to jeho druhý gól. Svůj druhý gól střílí i Pavel Mička 11:2. Ve vlastním oslabení dává čtvrtou branku v utkání Franta Adamec 12:2. Pavel Limberský upravuje pět minut před koncem na 13:2. To už se o Davida Štěpána pokouší infarkt a hlásí, že končí s hokejem…. Ale POZOR POZOR  copak se to děje???? A je to tady, ve třináctém zápase za stavu 13:2 to přichází a náš celkově 67. gól v sezoně střílííííí Davíííííd Štěpáááááán 14:2. Celá střídačka exploduje, jako bychom vyhráli mistrovství světa – soupeř nechápavě kouká ….. David hází šipku na led a Pavel Vídeňský skáče na něj – soupeř nechápe ještě víc…... Pěkné ukončení povedeného zápasu.

Chtěli bychom poděkovat našim věrným fanouškům, že nám přišli fandit i za takového mrazu ( - 15)