HOKEJ COMPUTER SHOP CUP
Vydáno dne 15. 02. 2012 (318 přečtení)

TJ Sokol Libchavy - Renegades Ústí nad Orlicí   7 : 4  (0:1, 4:0, 3:3)

SESTAVA : David Stárek, Pavel Mička, Aleš Křepela, Vojtěch Vaňous, Martin Trávníček, Tomáš Hoffman, David Štěpán, Pavel Vídeňský, Pavel Limberský

BRANKY : Tomáš Hoffman 2x, Aleš Křepela, David Štěpán, Pavel Limberský, Pavel Vídeňský, Pavel Mička

ASISTENCE : Pavel Mička 2x, Tomáš Hoffman 2x, Aleš Křepela, David Štěpán, Pavel Limberský, Pavel Vídeňský

VYLOUČENÍ : 4 - 2  Pavel Mička, David Štěpán, Vojtěch Vaňous, Pavel Vídeňský       využití 1:0       V oslabení 0:0

DIVÁKŮ : 40

Zápas se odehrával v poklidném tempu bez větších šancí na obou stranách. V první třetině byl o maličko lepší soupeř. My jsme se jen těžko prosazovali a vypadalo to, že se nám ani jednomu moc nechce hrát. Probudil nás až první obdržený gól, který jsme dostali minutu před koncem první třetiny. Ve druhé třetině už to z naší strany bylo o dost lepší. Začali jsme více bruslit a hned to bylo znát.Postupem času jsme se začali dostávat do šancí, které se nám většinou podařilo proměňovat.Ve čtvrté minutě jsme se trefili hned dvakrát a zápas otočili na 2:1.Trefili se dva Pavlové. Nejprve Limberský a čtyřicet vteřin po něm i Vídeňský. Do konce druhé třetiny jsme přidali ještě dvě branky.Po nahození Aleše Křepely zvyšoval z dorážky na 3:1  David Štěpán. Třetinu ukončila trefa v přesilové hře, kdy po akci Pavla Mičky a zadovce Tomáše Hoffmana uklízel do prázdné branky Aleš Křepela 4:1. Ve třetí třetině se ke slovu přihlásil opět soupeř.Nestárnoucí Milan Fišer snížil na začátku třetiny na 2:4. Tři minuty nato jsme opět vedli o tři branky, to když se trefil Tomáš Hoffman. Pět minut před koncem zápasu snížili hosté na 3:5 a minutu před koncem zápas dostal nový náboj, když opět Milan Fišer trefil do černého a bylo to již pouze o gól.Drama jsme naštěstí nepřipustili. V poslední minutě si krásně vyměnili přihrávky Pavel Vídeňský a Pavel Mička, z hostujícího obránce udělali solný sloup, vykoupali brankaře a druhý jmenovaný uklízel do prázdné branky 6:4.To ještě nebylo vše. Deset vteřin před koncem ujela trojice Mička, Štěpán, Hoffman.Následovala přihrávka Pavla Mičky na Tomáše Hoffmana, ten dal do vyložené šance Davidovi Štěpánovi, který se svou šancí naložil tak, jak ho již z této sezony dobře známe - nedal.Puk si ale za brankou dojel, přihrál ho zpět a Tomáš Hoffman pečetil dvě vteřiny před koncem na konečných 7:4.
Poslední utkání této sezony hrajeme v sobotu 25.2.2012 od 17:00 hod.se Skrovnicí.
Přání nás hokejistů je, aby jste na poslední ,rozlučkový zápas dorazili v co nejhojnějším počtu.Třeba jako tomu bylo v historické sezoně 2008/2009, kdy jsme společně slavili titul. ( Něco na zahřátí pro naše věrné fanoušky připravíme...)