Libchavy - Jablonné       2:0
Libchavy - Vysoké Mýto  0:5
Libchavy - Ústí n/Orl.      0:3
Libchavy - Rudoltice      0:1

První dva zápasy si byly podobné. Nejprve jsme ustáli několik šancí soupeře, pak byla hra vyrovnaná, měli jsme i šance, ale inkasovali jsme vždy v poslední minutě. Škoda.
Mezi zápasy byla krátká ukázka Zumby, kde se, nejprve nesměle, k malým děvčatům přidali naši kluci, poté se přidali další a na konci tancovala celá hala.
V dalším zápase proti Jablonnému jsme si dali za cíl vstřelit nějakou branku. To se nám povedlo hned v první minutě, kdy po krásné akci a finální přihrávce Adama Provazníka skóroval Venda Dvořák. V polovině zápasu si role vyměnili a Adam zvýšil na 2:0 – Zumba nás asi dobře rozhýbala. Vedení jsme udrželi a zaslouženě vyhráli.
Další zápas proti Mýtu byl po prvním gólu jednoznačný. Zaostávali jsme v rychlosti a důrazu.
V derby proti Ústí jsme dlouho drželi nerozhodný stav. Pak jsme nesoustředěností po rohovém kopu umožnili soupeři skórovat. Nakonec nám přidali ještě dvě branky.
Do posledního zápasu jsme šli s odhodláním dávat góly a vyhrát. Bohužel bojovnost jsme nechali na lavičce a Rudoltice, po našem mdlém a ospalém výkonu, zaslouženě vyhrály. Škoda, tímto zápasem jsme si pokazili reputaci.