áčko: Semanín - Libchavy 0:2
Vydáno dne 01. 04. 2012 (566 přečtení)

Semanín: Hůlka - Síbrt / 75. Krása /, Herynek, Altenburger, Mazal - Vostřel /62. Macek/, Špatenka, Flídr, Bednár - Šimek, Chyla /46. Dvořák/
Libchavy: Kollert Tomáš  - Čermák Zdeněk, Lněnička Dušan, Dostál Jan, Louda Vojtěch -  Beneš Michal /64.Ďuriš Daniel /, Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Blažek Jaroslav / 51. Jiroušek Martin / -Kubíček Vojtěch / 80. Lžíčař Petr /, Martinák Jakub / 43. Hájek David /

Rozhodčí:  Svoboda Petr, AR 1: Halva Radek AR 2: Juda Adam, Delegát: Faltus Jaroslav
Střelci: 43. Stejskal Michal, 80. Lžíčař Petr
Nahrávky: Stejskal Michal, Jiroušek Martin
ŽK: 0 : 0
Rohy: 3 : 7
Diváků: 80

A povedlo se..... Náš výkon v Semaníně byl o poznání lepší, než předešlou sobotu doma. Vyhráli jsme zaslouženě, po celé utkání jsme měli více ze hry a byli lepším týmem. Domácí zahrozili jen dvakrát a to v 15. minutě, kdy pěkně vystřelil domácí Petr Chyla - Tomáš Kollert byl však na místě a střelu vyrazil na roh. Druhou pěknou akci předvedli domácí v 75. minutě, kdy po centru z pravé strany dva hráči domácích míč ve skluzu netrefili a ten skončil pouze  v zámezí. Našim asi nejlepším hráčem byl Míša Stejskal, který se ocitli v první šanci ve 24. minutě, kdy se ocitl sám před domácím brankářem Hůlkou, který jeho střelu skvěle chytil. V 35. minutě náš nejčastější střelec Vojta Kubíček nastřelil břevno domácí branky. V 43. minutě přišel ke slovu Míša Stejskal, když po dvou zdařilých kličkách byl faulován ve vzdálenosti cca 19 metrů od branky. K zahrávání trestného kopu se postavil Míša a tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře a my vedli 1 : 0 a za tohoto stavu jsme šli do kabin a realizační tým a fanoušci na grog a čaj. Počasí bylo zimní, foukal silný vítr, který nám  v první půli pomohl, neboť jsme hráli po větru.
Druhý poločas začal šancí Míši Stejskala, který obehrál tři domácí hráče, místo střeli však volil přihrávku na Kubu Martináka, který však domácí branku netrefil. V další šanci se ocitli Vojta Kubíček v 60. minutě - bez úspěchu. V 80. minutě nastoupil na hřiště Petr Lžíčař, a po 20 vteřinách svého pobytu na hřišti zaznamenal náš druhý gól a my vedli 2 : 0. Na této brance měl zásluhu další střídající hráč Martin Jiroušek, když utekl po pravé straně, prudce odcentroval a Petr Lžíčař zkušeně nastavil nohu a nebylo co řešit ...... krásná branka.
V 83. minutě pak ještě Martin Jiroušek nastřelil tyč domácí branky z jasné gólové pozice.
Kladem utkání byl i velice kvalitní výkon rozhodčího Petra Svobody, který bravůrně zvládl utkání plné fotbalových střetů bez jediné žluté karty a v úplném klidu. Byla to ukázka vyspělosti rozhodování  i pro ostatní rozhodčí.
Domácí se nevzdávali, bojovali, ale ani v tomto utkání se jim nepodařilo vsítit svou první jarní branku.
Do Semanína dorazil i náš kotel, děkujeme za hlasité a slušné povzbuzování.
Příští sobotu nás čeká velice kvalitní soupeř z Lanškrouna, kde jsme na podzim sehráli velice pěkné a vyrovnané utkání. Přijďte povzbudit naše borce..........................