Ústí n/O      -   Lanškroun    6:0
Libchavy    -   Ústí n/O         2:6
Lanškroun -   Choceň         0:3

Libchavy - Lanškroun 1:2 (0:1)
Na první jarní zápas to nebylo špatné. Hráli jsme dobře odzadu, ale útočníci nám spali. Proto měl soupeř optickou převahu. První branku jsme dostali z penalty v prvním poločase. Druhou hned na začátku druhé půle. Pak se začali probouzet naši útočníci a odměnou bylo snížení na 1:2, když Jirka všem utekl a chladnokrevně proměnil. Vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo.
Branka: Jirka Vaňous
Libchavy - Choceň 2:5 (2:0)
Nespletl jsem se, v poločase jsme skutečně vedli 2:0. Hra byla vyrovnaná, nahoru, dolů, ale Jirka si udržel střeleckou formu ze soustředění a dvěma góly nám zajistil vedení. Hned na začátku druhé půle Jirka mohl dovršit hatrik, nedal. Pak se začali dít věci. Domácí přidali na důrazu a bojovnosti a někteří naši kluci z toho byli trochu dezorientovaní. Soupeř toho využil a vyrovnal. Vedoucí branka domácích byla ukázková, od rohového praporku vhodili dlouhý aut před naši branku kde hlavou domácí útočník zavěsil pod břevno. Hezká akce, jen škoda, že to nebylo na druhé straně. Na závěr nám ještě přidali dvě branky.
Branky: Jirka Vaňous 2x.

Libchavy - Ústí n/O 2:6 (2:2)
V posledním zápase derby a bylo jak se patří. Vyrovnaná hra, šance i branky na obou stranách, jen bohužel v naší síti jich bylo víc. Prohrávali jsme 1:0, kdy jejich brankář rozehrál přes půl a útočníci chladnokrevně proměnili. Naše kluky to nepoložilo. Nejprve turnajový snajper Jirka utekl a vyrovnal a o pět minut později Honza A. nejprve neproměnil jasnou šanci, ale o minutu později vše napravil a šli jsme do vedení 2:1. Do poločasu ještě stačili oušťáci vyrovnat. Druhá půle pokračovala ve stejném tempu jako první, bohužel branky padaly pouze do naší sítě.
Branky: Jirka Vaňous, Honza Adamec.

Ve všech třech zápasech jsme hráli vyrovnanou partii ač výsledkově to tak nevypadá. Zvlášť u dvou posledních zápasech se hrál dobrý fotbal ve výborné bouřlivé atmosféře.