Polička: Karmaš – Scheib /66. Škoda/, Findejs, Mihulka, Stoklásek – Bouška, Bureš, Kučera, Klein /73. Dittrich Jaroslav/, Poul /46. Dobiáš/, Vondra
Libchavy: Kollert Tomáš  – Čermák Zdeněk, Lněnička Dušan, Dostál Jan, Lžíčař Petr /52. Martinák Jakub / -  Beneš Michal / 73. Martinec Michal/, Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Ďuriš Daniel - Kubíček Vojtěch / 88. Žďárský Roman /, Jiroušek Martin

Rozhodčí:  Šťourač Vladimír, AR 1: Vašek Josef, AR 2: Havel Stanislav
Střelci:  21. vlastní – 12. Beneš Michal, 29. Kubíček Vojtěch, 31. Dostál Jan
Nahrávky: Jiroušek, Stejskal
ŽK: 3 : 1 – 15. Stoklásek, 50. Kučera, 90. Bureš – 65. Martinák
Rohy: 2 : 3
Diváků: 60

A odveta se povedla. Po podzimní prohře 2:1 jsme dokázali zvítězit a to hlavně výkonu v prvním poločase. Vedení jsme se ujali ve 12. minutě, kdy přihrávku Martina Jirouška zužitkoval Míša Beneš. V 21. minutě jsme si zařídili vyrovnání, když Petr Lžíčař hlavičkou k tyči překonal našeho brankáře. Naštěstí v 29. minutě jsme opět vedli, když trestný kop Míši Stejskala do branky usměrnil Vojta Kubíček. V 31. minutě se k trestnému kopu postavil Honza Dostál a my vedli 3 : 1.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale utkání jsme dohráli bez ztráty kytičky a výsledek se již nezměnil.
Příští týden přivítáme celek z Králík, kde jsme na podzim vyhráli se štěstím 1 : 0, takže pozor, nemůžeme nic podcenit a jít s pokorou za dalším vítězstvím.........