Rybník       - Kerhartice      6:4
Libchavy   - Rybník           8:3
Sopotnice - Kerhartice   11:3

Libchavy - Kerhartice 14:2 (6:0)
Kluci z Kerhartic teprve začínají hrát a proti našim borcům neměli šanci. Do našeho týmu úspěšně naskočili benjamínci r.n. 2006 Dominik Svatoš a Viktor Brzobohatý
Branky: Jirka Vaňous 4x, Filip Kočí 4x, Dan Boušek 3x, Dominik Svatoš 2x, Patrik Svatoš 1x.

Sopotnice - Libchavy 2:4 (2:0)
Druhé utkání bylo správné derby. Vyrovnaný zápas, kde jsme v první půli branku nedali a naopak mladý „špáca“ využil nedůrazu našich beků a Sopotnice v poločase vedla 2:0. Do druhé půle jsme trochu přeskupili sestavu a hlavně vytrvali v pokusech o kombinační hru. Vyplatilo se. Nejprve sudí neuznal Sopotnici gól z trestňáku, když ještě nedal pokyn ke hře. Z opakovaného pokusu soupeř trefil tyč. Hned nato Filip zbrkle nastřelil míč z půlky na branku, míč brankaři podklouzl a skončil v síti, 2:1. To klukům dodalo ještě více sil. O 5 minut později Filip zatáhl míč po pravé straně, nacentroval před branku, kde Jirka využil svého důrazu, a vyrovnal, 2:2. Sopotnice se nevzdávala, a tak naši beci byli v plné permanenci. Šance byly na obou stranách. Jednu jsme využili a stála za to. Patrik rozehrával trestňák z naší půlky, zprava, křížnou přihrávku našel na půlce vlevo Jirku, který se elegantně zbavil beka, potáhl míč a milimetrovou přihrávkou na vápno našel rozběhnutého Filipa, který nezaváhal, 2:3. O dvě minuty později se Filip rozběhl a dal pojistku, 2:4. Sopotnice ještě přidala na otáčkách, ale my jsme si vítězství zkušeně pohlídali.
Branka: Filip Kočí 3x, Jirka Vaňous

Libchavy - Rybník 8:3 (3:2)
V posledním zápase jsme pokračovali v kombinační hře a opět nám to přineslo ovoce. Nejprve Jirka ve vápně neváhal a zajistil nám vedení 1:0. Potom Dan křížnou přihrávkou našel rozběhnutého Jirku vlevo a ten proti brankáři nezaváhal, 2:0. O dvě minuty později si Dan naběhl dopředu a bombou pod víko zvýšil na 3:0. Asi rozhodnutý zápas, mysleli si naši borci. Ale ouha. Rybník přidal a rázem to bylo 3:2. A to měli ještě do půlky dvě tutovky. Nás naštěstí podržel Robin v brance. O poločase jsme se vrátili zpět na zem a opět začali hrát. Filip zvýšil na 4:2, Rybník kontroval 4:3. Pak nám pomohl kluzký terén, kdy dvakrát míč brankáři podklouzl a vedli jsme už 6:3. To už soupeře zlomilo.
Branky: Filip Kočí 4x, Jirka Vaňous 3x, Dan Boušek

V prvním zápase sice ještě trochu pršelo, ve druhém už ne a ve třetím už svítilo sluníčko. Takže nakonec ideální počasí pro fotbal.

Dresy promočené potem a deštěm z prvního zápasu se perou u Vacků, děkujeme.

Brankář: Robin Morávek, Dan Boušek
V poli: Patrik Svatoš, Jirka Vaňous, Filip Kočí, Dan Boušek, Robin Morávek, Tobiáš Vacek, Radim Urban, Dominik Svatoš, Viktor Brzobohatý.
Trenér: Milan Šalda