Libchavy: Kollert Tomáš  – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Louda Vojtěch -  Beneš Michal / 65. Paukert Tomáš /, Kopfštein Milan / 59. Jiroušek Martin /, Dostál Jan, Stejskal Michal - Kubíček Vojtěch / 70. Lžíčař Petr /, Martinák Jakub / 85. Motyčka Filip /
Králíky: Valčík Roman ml. – Pařízek, Makar, Starý, Loufek / 63. Krejčí / – Skoták, Paulus, Šmolík, Pohanka / 78. Dostál / – Ježek, Matoulek

Rozhodčí:  Vašek Tomáš, AR 1: Šlor Robert, AR 2: Novák Tomáš
Nahrávky: Kubíček, Kopfštein
ŽK: 1 : 2 – 78. Martinec Michal – 43. Ježek josef, 51. Paulus David
Rohy: 6 : 4
Diváků: 100

A byla to fuška..... Za pěkného počasí, před největší návštěvou jara jsme byli svědky vyrovnaného utkání, kdy jsme nakonec vybojovali vítězství. Hosté se představili jako mladý, dynamický celek dirigovaný Romanem Starým. Hosté měli výškovou převahu, kterou využívali hlavně při rozehrávání standartních  situací a dlouhých autů, které házel Jiří Makar.
První šanci jsme měli my a to v 7. minutě, kdy se do šance dostal Míša Stejskal, kterou i proměnil – stál ovšem v postavení mimo hru, škoda. V 10. minutě tvrdě vystřelil Kuba Martinák, ale jeho střelu však chytil sedmnáctiletý brankář hostí Roman Valčík. V 21. minutě přišla další pěkná akce, kterou zakončoval střelou mimo branku Milan Kopfštein.
Dočkali jsme se v 23. minutě, kdy Vojta Kubíček centroval vysoký balón – svíci, kterou však neskutečně trefil Kuba Martinák a míč po jeho střele z voloje narazila na tyč hostů z boku a zatřepetal se v síti  - 1 : 0. Skutečně pěkný „angličan“.
Hosté měli největší šanci v 33. minutě,“ kdy naší obranou prošel jako nůž po másle rychlý Matoulek“ cituji hlasatele utkání Aleše Motyčku, vyznamenal se však náš brankář Tomáš Kollert a jeho střelu zlikvidoval.
Ve 40. minutě vystřelil nebezpečně Paulus, jeho střelu však na roh vyrazil Vojta Louda, který mimochodem patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Všimněte si prosím jeho pracovitého bojovného, ale přitom fotbalového projevu, které prokazuje v jarních utkáních.
Ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná partie, hosté byli nebezpeční, do větších šancí se však nedostávali, což však platilo i o našem mužstvu. V 51. minutě došlo ke sporné situaci v našem pokutovém území, kdy došlo ke kontaktu našeho obránce s kralickým útočníkem. Rozhodčí požadovanou penaltu přes protesty hostů neodpískal, my si oddychli a hostující kapitán David Paulus obdržel za protesty žlutou kartu. Dle mého názoru to bylo skutečně na hraně, těžko říci – rozhodčí však byl velmi blízko kontaktu.
V 55. minutě jsme se dočkali druhého gólu. To Milan Kopfštein skvěle přihrál odkrytému Kubovi Martinákovi, ten s velkým přehledem umístil míč podél brankáře hostů do jeho sítě a my vedli 2 : 0.
Po této brance došlo k řadě střídání na obou stranách a bez větších šancí se utkání dohrálo. Na hřiště se dostali i další mladí hráči: na straně hostů se kromě Valčíka na hřišti objevil i sedmnáctiletý Miroslav Krejčí a šestnáctiletý Dominik Dostál, na libchavské straně i nejmladší hráč utkání ješte ne šestnáctiletý Filip Motyčka.
Sponzorem utkání byla AGRO a.s. Žamberk a věcné dary obdrželi kromě tří vylosovaných diváků i nejlepší hráči utkání: na straně hostů Roman Valčík a u nás střelec dvou branek Kuba Martinák.
Příští týden nás čeká utkání v Kunčině, kde se jen tak nevyhrává, ale což to zkusit.....možná by stačil i bodík.................Děkujeme kotli, pojeďte nás podpořit!!!!!!!!!!!!!!!!