Mladší přípravka: turnaj v České Třebové

28.4.2012 ČESKÁ TŘEBOVÁ

Sestava :
Jirka Vaňous, Radim Urban,Robin Morávek,Denis Frau,Honza Doležal,Tobiáš Vacek,Filip Šalda,Viktor Brzobohatý,Dominik Svatoš.
Trenér : Petr Vaňous

Zápas proti Ústí nad Orlicí jsme začali ve velmi vlažném tempu a s malým zájmem o hru.Proto byl výsledek po prvním poločase 4:1 pro UO.V druhé půlce začali naši kluci makat a zaslouženě se dočkali vyrovnání,když po dvou gólech vstřelili Jirka a Viktor. Závěr druhé půle se nám moc nepovedl a po dvou chybách jsme dostali dva góly a bylo hotovo.

Č.Třebová : Libchavy
5 : 2

Druhý zápas proti domácím byl bohatý na spoustu krásných fotbalových akcí,které předváděli oba manšafty.Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí ,když naši branku vstřelil Jirka.Na začátku druhé půlky se našim klukům podařilo vyrovnat po nádherně zahraném trestňáku Jirky,který ranou z půlky hřiště nedal gólmanovi šanci. Nasledoval tlak našich kluků,který však nepřinesl žádné další střelecké úspěchy na naši straně.Několikrát se však naplnilo pořekadlo nedáš dostaneš a proto jsme prohráli 5 : 2

Libchavy : Dobříkov
1 : 15

Z posledního zápasu proti Dobříkovu stojí za zmínku akorát jediný gól našich,který vstřelil Filip.Kluci z Dobříkova jsou v průměru o hlavu vyšší a pár let starší a tak bez problému zvítězili 15 : 1

O dresy se tento víkend starají u Doležalovi.