áčko: Sokol Kunčina - Sokol Libchavy 2 : 0 / 1 : 0 /

Kunčina:
Hutira – Pešava, Eliáš, Zeman, Kubík – Brychta Tomáš, Spálenský Jan, Tlustoš, Pagáč /55. Brychta Ondřej/ - Hlubinka / 90. Radimecký /, Heger / 86.Spálenský /
 Libchavy:
Kollert Tomáš  – Martinec Michal, Lněnička Dušan, Dostál Jan, Louda Vojtěch -  Beneš Michal / 67. Hájek David /, Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Lžíčař Petr / 53. Jiroušek Martin / - Kubíček Vojtěch, Martinák Jakub / 73. Vavřín Josef ml. /

Rozhodčí:  Řehák Jaroslav , AR 1:Svoboda Petr,  AR 2: Zerzán Miloš, Delegát: Kabát Miloš
Střelci:  x
Nahrávky:
ŽK: 0 : 3 – 45. Lněnička Dušan, 72. Martinák Jakub, 81. Martinec Michal
Rohy: x : x
Diváků: 100
 A nepovedlo se z Kunčiny nevezeme ani bod a poprvé jsme na jaře prohráli, po třetí v tomto ročníku.
První poločas začal několika ostrými zákroky domácích hráčů a tato taktika se později ukázala jako klíč k vítěznému zápasu domácích. Hra se přelévala na obě branky a silný vítr poháněl domácí do útoku. Naši hráči zkoušeli několik střel , ale ty skončily mimo branku domácích a nebo byl na místě domácí brankář. Domácí zahrozili ve 40. minutě, kdy přímý kop z půlky hřiště za pomoci silného větru nadělal starosti našemu brankáři. A z následného rohu se domácí ujali vedení 1:0. Při odchodu do kabin se poprvé žlutilo, když si na tvrdou hru domácích stěžoval náš kapitán Dušan Lněnička.
 Kdo čekal, že druhou půli zatlačíme domácí s podporou větru a obrátíme utkání na naší stranu, ten se nestačil divit. Naši hráči začali kupit chyby a co hůř, začali se věnovat místo hře kritice rozhodčích a naše hra se změnila v nedůstojné divadlo. Soupeř toho využil a v 56. minutě udeřil podruhé. Domácí hráči na výtečnou zvládli taktiku tvrdé a bojovné "kopané". a zaslouženě zvítězili.
Zajímavost na konec: při naší podzimní porážce ve Verměřovicích řídil utkání též pan Jaroslav Řehák s asistetem Petrem Svobodou.

Máme tedy co napravovat, příležitost k tomu máme v neděli, kdy hostíme mužstvo Svitav B.
Snad se nám to podaří a napravíme si náš herní projev a chování…………………………..

Referát jsem napsal z poznámek Jirky Čermáka.