béčko: Libchavy B - Verměřovice B 6 : 1 / 2:1 /

Libchavy B - Verměřovice B  6 : 1  /2 : 1/

Sokol Libchavy B – Sokol Verměřovice B 6 : 1 /2:1 /

Rozhodčí: Laštovka Jaroslav

AR 1: Kopfštein Milan  AR 2: Vítek jaroslav

Střelci: 18. a 89. /P/ Lžíčař, 33. Horský, 53. Paukert, 65. Špína, 81. Martinec – Jirouš Martin

Nahrávky: Paukert, Martinec, Pražák,  Hoffman

ŽK: 2 : 2 – 38. Hájek, 66. Hoffman – 58. Mikula Aleš /77/, 89. Mikula Aleš /80/

Rohy: 5 : 3

Diváků: 70

Sestavy:

Libchavy:

Pinkava – Hájek, Borovička, Hoffman, Pražák – Martinec, Ďuriš, Paukert / 80. Král/, Lžíčař – Špína / 65.Nemšák /, Horský / 67. Vaňous /

Verměřovice:

Sedláček – Mikula Aleš /80/, Šípek, Mikula Aleš /77/, Marek – Ptáček, Pražák / 66. Pyszký /, Jirouš Martin / Procházka – Letohrad/, Kroulikovský / 46. Novák / – Formánek, Gašpar / 46. Kalivoda/

Po nezdařeném utkání v Žichlínku jsme přivítali předposlední tým tabulky. K utkání jsme nastoupili s posílenou zálohou, která se pomalu rozehrávala, ale nakonec ukázala svou sílu a to hlavně ve druhém poločase, kdy jsme soupeře jednoznačně přehráli. V 18. minutě tvrdě vystřelil agilní Tomáš Paukert, jeho střela trefila tyč a u míče byl nejdříve Petr Lžíčař a pohodlně nám zajistil vedení 1 : 0. Hosté odpověděli okamžitě, kdy se ve 20. minutě krásně trefil z dálky Martin Jirouš alias Procházka – nejlepší hráč hostů a vyrovnal stav utkání na

1 : 1. Ve 33. minutě po pravé straně unikl dobře hrající Michal Martinec, míč naservíroval před Davida Horského a ten se nemýlil a my vedli 2 : 1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhý poločas začal naší převahou, která vyústila i třetí brankou, kterou vsítil v 53. minutě po samostatné akci Tomáš Paukert, kdy obešel tři protihráče a obstřelil brankáře hostů Sedláčka. V 65. minutě se ke slovu dostal i jarní nejlepší střelec našeho týmu  Vašek Špína, kdy zvýšil již na 4 : 1 a to po přihrávce Břéti Pražáka. Byla to jeho již čtvrtá branka ve čtvrtém utkání.

V 81. minutě míč u hostujícího obránce vybojoval Míša Martinec a z přehledem obstřelil hostujícího brankáře a zvýšil naše vedení na 5 : 1.

Brankovou tečku zápasu přinesla 89. minuta, kdy byl v pokutovém území sražen Tomáš Hoffman a pokutový kop proměnil Petr Lžíčař a potrhl tak svůj výborný fyzicky náročný výkon.

Příští týden naše tým má volno a za čtrnáct dní doma přivítáme silný celek Žamberka B, který bojuje o postup do III. třídy.

Přijďte se podívat v neděli 20.5. na další naše utkání...........................

Zapsal: Pepa Musil z poznámek Pavla Martince /marťana/