Vydáno dne 08. 05. 2012 (203 přečtení)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
6.5.2012 LIBCHAVY

Libchavy : Česká Třebová 3 : 1
V prvním zápase domácího turnaje proti klukům z České Třebové se začalo opatrně na obou stranách. Byly k vidění hezké fotbalové momenty na jedné i druhé straně, avšak gólu jsme se do poločasu nedočkali. Druhý poločas byl z úplně jiného soudku a přinesl očekávané góly. Krásnou akci domácích zakončil vedoucí brankou Filip Kočí. Druhou branku přidal ranou z dálky Honza Janůj. Dočkali se i Třebováci, když s pomocí teče našeho obránce snížili na rozdíl jednoho gólu. Chvíli před koncem vnesla do našich řad klid až dalekonosná střela Patrika Svatoše, která se otřela o obránce a stanovila konečný výsledek 3 : 1 .
Libchavy : Choceň 2 : 2
Do druhého zápasu proti borcům z Chocně se naši opřeli hned od začátku. Chybělo nám sice kousek fotbalového štěstíčka, ale nakonec jsme se dočkali. Ještě do poločasu se trefil Honza Janůj a chvíli po něm i Adam Provazník. Choceň sice párkrát zahrozila, ale díky skvělým zákrokům našeho brankáře zůstalo skóre 2 : 0 pro Libchavy. Druhý poločas byl pravým opakem první půlky. Choceň hrála jako vyměněná a zaslouženě vyrovnala na konečných 2 : 2
Libchavy : Jablonné 0 : 2
Třetí zápas proti klukům z Jablonného patřil k těm méně povedeným , neboť našim klukům se přestalo dařit snad úplně všechno do čeho se pustili. Dokázali jsme se sice dostat na dostřel soupeřovi branky,ale v rozhodujících chvílích jsme selhali. Soupeřovi se podařilo vstřelit dva góly a zvítězili 0 : 2