áčko: FK Agria Choceň B - Libchavy 1 : 7 / 0 : 2 /

FK Agria Choceň, s.r.o. „B“ - Sokol Libchavy    1 : 7 / 0 : 2 /

Rozhodčí:  Bezdíček Tomáš

AR 1: Horníček Evžen AR 2: Svoboda Petr

Delegát: Dostál Václav

Střelci:  83. Rozlívka Michal – 16. a 20. Kubíček Vojta, 58. a 87. Ďuriš Daniel, 75. a 90. Kopfštein Milan, 71. Hájek David

Nahrávky:  x – 2 Stejskal,  Ďuriš, Louda,Martinák,Karpíšek, Beneš

ŽK: 2 : 0 – 34. Kratochvíl David, 55. Kratochvíl Petr

Rohy: 4 : 6

Diváků: 80

Sestavy:

Choceň:  Čechlovský – Dostál / 58. Kúta /, Grůz, Zachař, Novák – Kratochvíl Petr, Gerčák Adam / Rozlívka/, Hrabčuk, Kratochvíl David – Gerčák Jakub, Kodýtek

Libchavy: Kollert Tomáš  – Lžíčař Petr / 46. Martinec Michal /, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Louda Vojtěch -   Paukert Tomáš / 78. Paukert Tomáš /, Kopfštein Milan, Stejskal Michal, Ďuriš Daniel – Jiroušek Michal / 5. Kubíček Vojtěch /,  Martinák Jakub / 61. Hájek David /

V Chocni nás přivítal překrásný trávník, skutečně si ho šetří a rozcvičení před zápasem jsme absolvovali na umělé trávě. Takže je to návod i pro nás, my máme malou umělku a hlavně myslivnu. To jen na okraj.

Samotné utkání, ke kterému jsme nastoupili bez potrestaného Honzy Dostála / bude nám chybět 2 zápasy /, pro nás nezačalo šťastně, neboť již v 5. minutě jsme museli střídat. To si poranil kotník Michal Jiroušek a na hřiště přišel Vojta Kubíček. Ten se za důvěru odvděčil  a v 16. a ve 20. vsítil dvě branky a my vedli 2 : 0, když zužitkoval přihrávky Dana Ďuriše a Vojty Loudy. Domácí působili zakřiknutě, my jsme měli výraznou převahu, ale stále nám chyběl nápad a podzimní lehkost. Šance jsme přesto měli, ale gól se nám do přestávky již  nepodařilo vsítit. Největší šance promarnili: 22. minuta mimo z malého vápna střílel Milan Kopfštein, 37. minuta - krásně zahraný přímý kop Danem Ďurišem do šibenice vyškrábl domácí brankář Čechlovský a největší šanci promarnil Kuba Martinák ve 40. minutě, kdy postupoval sám na domácího brankáře, ale ten ho vychytal.

Ve druhém poločase domácí hru oživil příchod mladého Michala Rozlívky a k několika zákrokům se dostal i náš brankář Tomáš Kollert. V 58. minutě vstřelil uklidňující branku Dan Ďuriš 3 : 0, v 71. minutě přišla velká chvíle pro Davida Hájka, který zužitkoval přihrávku Míši Stejskala, vsítil svou první branku za naše A mužstvo a zvýšil na 4 : 0. V 75. minutě se ke slovu dostal i Milan Kopfštein a zvýšil na 5 : 0. V 82. minutě se proti nám kopala penalta za ruku Míši Beneše, ale domácímu Kodytkovi ji bravurně vyrazil Tomáš Kollert. Po zahraném autu domácích, jsme míč neodvrátili a domácí přeci jen vsítili čestný úspěch. Úspěšným střelcem byl Michal Rozlívka a upravil stav na 1 : 5. V 85. minutě jsme viděli pěkný fotbalový moment, když centr Vojty Loudy z levé strany zvoleje napálil Míša Stejskal – zazněla ovšem pouze tyč domácí branky.

Podobná akce přišla jen o dvě minuty později, když s domácí obranou zamotal dobře hrající Míša Stejskal odcentroval na Dana Ďuriše a ten ukázkovou rybičkou zvýšil na 6 : 1 – ukázková akce a ukázkový gól.

Poslední slovo si vzal Milan Kopštein v poslední minutě, když Míša Beneš vybojoval míč a Milan stanovil konečný stav utkání na 7 : 1 v náš prospěch.

Příští týden nás čeká utkání s Pomezím a měli bychom se rehabilitovat za poslední matný domácí výkon proti Svitavám. Přijďte se podívat...............................