Sokol Libchavy B - 1.FC Žamberk B  2 : 3 / 1:2/

Sokol Libchavy B – 1.FC Žamberk B  2 : 3 /1:2 /

Rozhodčí: Sobotka Josef

AR 1: Kopfštein Milan  AR 2: Lauterbach Aleš

Střelci: 17. a 76. Borovička /obě z penalty/ - 27. Huška Pavel, 32. Trejtnar, 61.Hutmann

Nahrávky: 0

ŽK: 0 : 2 – 19. Fišer, 64. Dvořák

Rohy: 6 : 4

Diváků: 60

Sestavy:

Libchavy:

Zeman – Čermák, Borovička, Felgr, Pražák /55. Vítek/ – Martinec, Dostál Jan, Vaňous, Špína / 83. Čeman/ – Král /46. Hájek/, Peterka /75. Motl/

Žamberk:

Jirucha – Fišer, Mach, Jansa, Rudolecký – Dvořák, Molnár, Huška, Trejtnar – Hauptmann, Dittert /84.Košek/

Na naše hřiště přijel mladý celek ze Žamberka a očekávali jsme vyrovnané utkání. Náš odhad se vyplnil. Žamberk začal fotbalově s rychlým pohybem, naši hráči se snažili s fotbalovým soupeřem držet krok. Někdy se nám to dařilo lépe a někdy hůře.

V utkání jsme se ujali vedení v 17. minutě, kdy byl ve velkém vápně sražen Vašek Špína a nařízenou penaltu bezpečně promněnil kapitán mužstva Radko Borovička. Hosté srovnali v 32. minutě, kdy všem utekl Pavel Huška, obešel i našeho brankáře Zemana a vyrovnal na 1 : 1. V 32. minutě již hosté vedli, když z velkého vápna vystřelil Trejtnar a celkem lehká střela skočila před Mírou Zemanem a míč se zatřepetal  v naši síti 1 : 2.

Vstup do druhého poločasu se nám nepodařil, hosté nám díky lepšímu pohybu přehrávali. V 61. minutě si s našimi třemi hráči pohrál Pavel Huška, přihrál Hauptmanovi a ten se nemýlil a zvýšil na 3 : 1 pro Žamberk. Po té jsme trošku přidali, výsledkem byla další penalta, když hostující brankář Jirucha podrazil našeho Peterku. K míči se postavil opět Radko Borovička a svou druhou proměněnou penaltou stanovil konečný výsledek utkání na 3 : 2 pro Žamberk.

Náš závěrečný tlak již vyrovnání nepřinesl.

Příští neděli přivítáme mužstvo Kerhartic B.