áčko: Sokol Sebranice - Sokol Libchavy 1 : 1 / 0 : 1 /

Sokol Sebranice - Sokol Libchavy     1 : 1 / 0 : 1 /

AR 1: Svoboda Petr AR 2: Ropek Alois

Delegát: Suchý Miloš

Střelci: 57. Zahoran /PK/ - 35. Lžíčař Petr

Nahrávky: 0 – Ďuriš Daniel

ŽK: 3 : 4 – 63. Patočka Tomáš, 80. Klusoň, 81. Horníček Jan – 42. Dostál Jan, 80. Stejskal Michal, 82. Beneš Michal, 84. Paukert Tomáš

ČK: 0 : 0

Rohy: 10 : 5

Diváků: 100

Sestavy:

Sebranice:

Kysilka – Klusoň, Nezbeda / 46. Karlík /, Zahoran, Patočka Tomáš – Kalánek / 46. Kučera /, Opršál / 75. Patočka Jan /, Horníček Jan, Malý – Horníček Zdeněk, Červ

Libchavy:

Pinkava Martin – Čermák Zdeněk,  Lněnička Dušan, Dostál Jan, Louda Vojtěch  -   Beneš Michal / 84. Hájek David /, Ďuriš Daniel, Paukert Tomáš, Lžíčař Petr –  Kubíček / 71. Martinec Michal /, Stejskal Michal

V Sebranicích jsme zaslouženě získali bod, naše hra v pozměněné sestavě, která byla vynucena vyloučením, zraněním a omluvami, nebyla vůbec špatná. Velice dobré utkání odehrál ve středu hřiště Dan Ďuriš, který si svým pohybem našel vždy výhodné místo a přesně přihrával. Skutečně dobrý výkon Dana.

Domácí začali náporem, z kterého však vytěžili jen řadu rohových kopů. Největším nebezpečím pro naše mužstvo představoval agilně hrající Jakub Červ. Naše chvíle přišla v 35. minutě, kdy Dan Ďuriš zahrál šikovně trestný kop a svým důrazem se uplatnil Petr Lžíčař a zajistil nám vedení 1 : 0. Hned po rozehrání zahrávali domácí rohový kop a v jasné pozici hlavičkoval mimo Jakub Červ. Do konce poločasu se skóre již neměnilo.

Do druhého poločasu nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě. A v 57. minutě přišlo vyrovnání z penalty. Penaltu nařídil hlavní rozhodčí velice přísně, neboť náš Vojta Louda by lze dvou, tří metrů nastřelen – míč skončil na Vojtově ruce, které měl však u sebe a míči se nemohl nijak vyhnout. Rozhodčí rozhodl tak jak rozhodl, penaltu bezpečně proměnil Pavol  Zahoran. Hned v 65. minutě se podobná situace odehrála na druhé straně, kdy měl domácí hráč roztažené, jeho ruku míč trefil, ale pan rozhodčí nepískl – asi neviděl. I domácí hráči se podivili........

V 68. minutě dosáhli domácí branku, která pro postavení mimo hru nebyla uznána. V 82. minutě měl na kopačce rozhodnutí Vojta Louda, jeho střelu však reflexivně vyrazil domácí brankář Kysilka.

S bodem byla nakonec spokojena obě mužstva. Náš náskok může být před posledními třemi zápasy 6, 7 nebo 8 bodů – to rozhodne nedělní utkání Ústí B – Svitavy B.

Příští sobotu nás čeká možná rozhodující zápas – v 17.00 hostíme mužstvo z „Turecka“. Přijďte se podívat – snad přerušíme nezdary na domácím hřišti.