AR 1: Kopfštein Milan  AR 2:Rozlívka Jaroslav

Střelci: 13. a 86. Motl, 52. Pospíšil, 75. Řehoř – 6. a 32. Karpíšek, 23. Buben

Jehnědí:

Rosypal – Motl, Pospíšil, Stratílek, Martinec – Vágner, Jerg, Rozlívka Leoš, Vokál – Řěhoř, Kučera / Zastoupil, Rozlívka Michal, Viktorín, Jiskra/

Libchavy:

Zeman –  Kurak Luděk / 83. Vítek Jakub /, Borovička Radko, Karpíšek David, Pražák Břetislav  – Buben Ondřej / 70. Král Jan /, Čada Tomáš, Vaňous Petr, Špína Václav – Felgr Petr, Peterka Václav / 55. Němšák Ladislav /

Naše mužstvo doplněné o dorostence a Davida Karpíška začalo dobře, když již v 6. minutě hlavou vstřelil svůj první gól David Karpíšek, a to po pěkném centru od Břéti Pražáka. Hosté po naší chybě – neodkopnutý míč při tlaku soupeře ve 13. minutě vyrovnali, když se pěkně trefil Motl. Domácí se snažili hrát po zemi a byli po celý zápas lepším mužstvem. Nám se však podařilo dvěma brankami vyhrát poločas 3 : 1.Druhou branku po pěkné akci – Karpíšek, Felgr zakončil s přehledem Ondra Buben a třetí branku vsítil nejlepší muž zápasu David Karpíšek z přímého kopu.

Ve druhém poločasu nám fyzicky a psychicky odešli krajní záložníci a na domácí jsme nestačili a ti zaslouženě otočili vývoj zápasu a vyhráli 4 : 3.

K našemu nově tvořícímu B mužstvu je potřeba říci, že na některých hráčích je znát herní a tréninkový výpadek. Vše se však dá zlepšit, je však potřeba hlavně nepolevit v tréninku a věřím, že postupem času přijde i lepší hra i výsledky.