školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůFotbalový kemp 2012
Vydáno dne 04. 07. 2012 (572 přečtení)

FOTBALOVÝ KEMP 2012

28. 6. 1. 7. 2012Tradiční fotbalový kemp konaný na myslivecké chatě v Českých Libchavách začal netradičně ve čtvrtek před posledním školním dnem. Po odpolením příjezdu a postavení stanů jsme se ihned vrhli na trénink na hřišti na Habřince a večer zakončili projekcí semifinále fotbalového Mistrovství Evropy v Ekole. Páteční ráno bylo napínavé, protože nás nečekal jednoduchý úkol. Museli jsme se dopravit do sedmi škol. Květinu, uvázat kravaty, poslední kontrola u zrcadla a hurá pro vysvědčení. Vše se povedlo a po dopoledním tréninku a obědě nás čekala hlavní akce dne „Společný odpolední program s rodiči“. Ten se zahájil hledáním vysvědčení v lese, které bylo pojato „obálkovou metodou“. Následovaly společné soutěže, které promluvily do celokempové hry. Jak malí, tak velcí si jistě rádi zopakovali střelbu ze vzduchovky, chůzi na chůdách, nebo si vyzkoušeli slepeckou dráhu a strouhání křenu na čas. Závěr patřil našemu Vlastíkovi, který nám připravil výborný guláš ve velkém kotli na ohni. Sobotní dopoledne jsme přivítali hosta, rodáka z Dolní Dobrouče Kamila Vacka, v současné době hájící barvy italského fotbalového klubu AC Chievo Verona. Kluci si mohli osahat fotbalovou výstroj profesionálů a prohlídnout si sbírku dresů z celé fotbalové Evropy. Kamil nám ukázal svojí výbornou střelu „ze vzduchovky“, techniku a panenky „s tenisákem“, nakonec došlo i na tradiční kempovou hru tatrbál (pro zasvěcené fanfrpál) a fotbalový zápas. Příjemnou návštěvu doprovázely zajímavé rady a poutavý fotbalový příběh kluka z malé vesnice. Před teplým odpoledním počasím jsme se schovali do lesa a vydali se hledat poklad Mistrovství Evropy, ke kterému nás dovedl „pavouk“ sídlící v kempu. Po hře všem vyhládlo a tak nikdo nepohrdl výbornou grilovanou kýtou na ohni. Večer byl ve znamení scének Nová televize, Sportovní hvězda se žení, Trpaslíci na Euro a Perníková chaloupka 2, které si děti sami vymysleli a zinscenovali. Program byl zakončen tanečním vystoupením vycházející hvězdy. Nedělní dopoledne patřilo vzájemnému měření sil trenérů a mužstev dětí. Po excelentním výkonu se nikdo nemohl divit, že trenéři všechny své zápasy s přehledem vyhráli a tak si uchovali nejen důstojnost ale i hrdost. Následoval výborný oběd od našich kuchařek a šlo se na bourání stanů, loučení…Letošního ročníku se zúčastnilo 24 dětí ve věku od sedmi do patnácti let.
Velké díky patří rodičům, Karpovi za trampolínu, Obci České Libchavy, myslivcům a hasičům z Českých Libchav, Obživě a Ekole České Libchavy, kteří nám svoji pomocí, nabídnutými prostředky pomohli zorganizovat letošní fotbalový kemp.
Nemalé poděkování si také zaslouží ti co se o kemp starali a pomohli ho organizovat. Díky patří Lence Moravcové, Verče Moravcové, Zuzce Bošťíkové, Marcele Šaldové, Renče Kuvíkové, Vlastovi Moravcovi, Jardu Bošťíkovi, Milanu Šaldovi, Petru Musilovi, Aleši Motyčkovi a Martinu Čadovi.


Fotky z kempu najdete na: http://libchavy.rajce.idnes.cz/
Jméno: libchavy
Heslo: fotbal

Napsal: Martin Čada( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006