střelci branek: 79. Matoušek – 25. Vítek

ŽK: 2 : 1 – 63. Novotný, 68. Matoušek – 46. Vítek

Zámrsk:

Turek – Novotný Matěj, Bartheldi, Novotný Matěj II, Johan Martin /60.Richter, 88. Filippi/ - Kajsrlík, Houžvička, Matoušek, Pilař – Šotner, Novotný

Libchavy:

Pinkava Martin – Rejent Pavel, Motyčka Filip, Šalda Michal, Velínský Ondřej – Boštík Jaroslav /62. Jariš Pavel/, Vítek Jakub, Kovář Martin, Žídek Radim – Nemšák Vladislav, Kotrla Tomáš /75.Vít Dominik/

Historicky první utkání našeho dorostu v krajské I.A. třídě se odehrálo v Zámrsku. Trenérská dvojice Vladimír Novák ml. a Leoš Kopsa přijeli do Zámrsku pouze se 13 hráči a všichni jsme očekávali co se bude dít. Naše mužstvo bylo věkově mladší, což bylo zřetelně vidět i na hřišti. Nezačali jsme vůbec špatně a hned v druhé minutě měl Jarda Boštík super šanci po přihrávce Ládi Nemšáka. Jarda měl před sebou prázdnou branku s ležícího brankáře, kterého však nastřelil – možná byl již míč i za čárou, ale to ví asi jen domácí brankář a Jarda Boštík. No nic, další šanci měl Kuba Vítek, když skvěle zahrál trestný kop, ale domácí brankář Turek míč vytěsnil nad břevno své branky a my kopali rohový kop. Domácí odpověděli v 21. minutě, kdy z dálky tvrdě vystřelil Novotný Matěj a míč skončil na našem břevně. V 25. minutě domácí faulovali Jardu Boštíka, trestný kop zahrával Kuba Vítek a nedal domácímu brankáři šanci a my vedli  1 : 0.

Domácí po té získali převahu a začali nás přehrávat, ale my obětavě bránili a vedení jsme udrželi až do poločasu.

Ve druhém poločase nás domácí tým jednoznačně přehrával, naši borci chvílemi nevěděli kde jim hlava stojí, ale všichni bránili jako lvi. Veškeré nájezdy a střeli však likvidoval i skvělý Martin Pinkava v naší brance. Hlavně dva zákroky v 70. minutě vzbudili respekt u všech přítomných na hřišti. V 75. minutě nám pomohlo opět břevno. Blížil se závěr zápasu a domácím se nedařilo překonat Martina. Až v 79. minutě odpískal hlavní rozhodčí pokutový kop, který Pavel Matoušek bezpečně proměnil a bylo srovnáno na 1 : 1. V 81. minutě mohli domácí rozhodnout, když sám před našim brankářem se objevil Richter – střílel však vysoko nad. Nerozhodný výsledek jsme ubránili a vybojovali velice cenný bod.