AR 1: Schejbal Pavel AR 2: Habrda Miroslav

Střelci: 50. Práchenský, 55. Maivald Jakub – 35. Blažek, 58. Jiroušek /PK/

Sestavy:

Srch:

Hála – Dvořák, Kavka, Bříza, Zeman – Hurta, Brož, Kršák, Daněk – Maivald, Práchenský

Libchavy: Kollert Tomáš  – Čermák Zdeněk /7. Paukert Tomáš/, Dostál Jan, Lněnička Dušan, Hájek David -  Beneš Michal / 85. Karpíšek David / , Kopfštein Milan, Stejskal Michal / 88. Vaňous Petr /, Blažek Jaroslav - Martinák Jakub, Jiroušek Martin

A je tu první bod ze hřiště soupeře. Naše mužstvo k utkání zajíždělo bez několika hráčů základní sestavy: Kubíček a Martinec zraněni, Vinzenz a Louda pracovní povinnosti, Ďuriš - ?

Aby toho nebylo málo, tak hned v 7. minutě musel být střídán Zdeněk Čermák pro zranění kolene. Na jeho post pravého obránce se posunul Míša Beneš a na pravou zálohu nastoupil Tomáš Paukert.

V prvním poločase byli lepší domácí, ale branku jsme vstřelili my. To v 35. minutě zahrával trestný kop Míša Stejskal, míč hlavou lízl Kuba Martinák a na zadní tyči byl Jarda Blažek a ten se nemýlil a zaznamenal naši vedoucí branku – 0 : 1.

Vstup do druhého poločasu se nám hrubě nezdařil. Domácí zaznamenali hned dvě branky a v 55. minutě vedli 2 : 1. Nejprve v 50. minutě po průniku po levé straně přehodil našeho brankáře domácí hráč, míč však skončil na břevně, odrazil se však před domácího Práchenského a pro něho nebyl problém vyrovnat – 1 : 1. Vedoucí branku domácích pak přidal Maivald – 2 : 1.

Naše vyrovnání přinesla hned 58. minuta, když byl v pokutovém území sražen Kuba Martinák a nařízenou penaltu proměnil Martin Jiroušek - 2 : 2.

Domácí nás přehrávali, měli i řadu šancí, dvakrát nás zachránil Tomáš Paukert a několikrát i Tomáš Kollert v dalších případech domácí stříleli vedle.

Je  to pro nás zlatý bod, který jsme vybojovali proti lepšímu soupeři.

Příští soboru nás doma čeká utkání pravdy,  kdy přivítáme na našem hřišti vedoucí mužstvo tabulky  Chrudimi C a bude na nás, zda navážeme na vítězství proti Třemošnici u udržíme si kladný bod v tabulce pravdy.

Přijďte povzbudit naše borce, utkání začíná v 17.00 hodin.