Jiskra Ústí nad Orlicí B - Sokol Libchavy 1 : 0 / 1:0 /

ŽK: 0 : 2 – 47. Jariš Pavel, 86. Velínský Ondřej

Ústí:

Kolář – Provazník, Sršeň, Kopecký / 55. Kopecký/, Markl – Pirkl, Ráb / 46. Fikejz /, Pilgr, Procházka – Kalousek / 46. Štantejský /, Krumer

Libchavy:

Pinkava Martin – Rejent Pavel, Motyčka Filip, Šalda Michal, Velínský Ondřej – Boštík Jaroslav, Vítek Jakub, Jariš Pavel, Žídek Radim – Nemšák Vladislav / 2. Svatoš Michal /, Kotrla Tomáš

Další zápas na hřišti soupeře jsme sehráli v Řetové, kde hraje svoje domácí utkání ústecký B dorost. V domácím týmu nastoupili jen čtyři řetováci, řada dalších hráčů ústeckých hráčů má zkušenosti z krajského dorosteneckého přeboru a během utkání se na hřišti objevili i tři hráči se soupisky A týmu / Kalousek – dle mého soudu nejlepší hráč na hřišti, Ráb a Štantejský /.

Dle těchto sil i vypadal první poločas, kdy nás domácí přehrávali. V 12. minutě pěkně vystřelil Petr Kalousek – náš brankář Pinkava však jeho střelu na dvakrát zlikvidoval, stejný hráč nastřelil v 30. minutě vnější spojnici tyče a břevna. Domácí se dočkali v 32. minutě, kdy Petr Kalousek utekl našim hráčům z leva a křižnou přízemní střelou zajistil domácím zasloužené vedení  - 1 : 0.

Do druhého poločasu nastoupili naši dorostenci s cílem nedostat další branky. Bojovali a hru i vyrovnali. V 48. a 52. minutě se představil dvěma střelami Tomáš Kotrla, první střelu zlikvidoval domácí brankář Jan Kolář a druhou vyrazil na roh.

Největší šanci k vyrovnání jsme měli v 75. minutě, kdy po rozehrání trestného kopu Kubou Vítkem se sám na úrovni penalty ocitli Filip Motyčka, ale jeho střela šla daleko vedle – škoda.

V útoku nám velmi chyběl Láďa Nemšák, který ve druhé minutě opustil hřiště s natrženým svalem.

Za vybojovaný výsledek se nemusíme stydět, všichni hráči odvedli na hřišti bojovný výkon, i když se všem nedařilo ta jak by si přáli.

Příští sobotu ve 14.00 se poprvé představíme doma, kdy hostíme celek Cerekvice.