béčko: FK Jehnědí 1980 – Sokol Libchavy B 0 : 2 / 0 : 0 /

FK Jehnědí 1980 – Sokol Libchavy B 0:2(0:0)

AR1: Rozlívka Jaroslav AR2: Kopfštein Milan
Diváků: 50

Sestava:
Zeman – Pražák, Felgr, Buben, Borovička – Peterka (46. Paukert), Karpíšek, Čada (46. Dostál),
Vaňous – Špína (78. Král), Blažek (86. motyčka)

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, nebylo poznat, který tým nakonec vyhraje. Pár šancí měli obě strany. Ve 30. minutě Špína netrefil prázdnou bránu, v 37. minutě Blažek po standartce trefil tyč. Do pár šancí se dostalo i Jehnědí, ale tyto šance končily jako ty naše v rukách brankáře nebo vedle.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve změněné sestavě a toto střídání bylo hned od začátku vidět na hře. V 50. minutě střídající hráč Dostál po zmatku v obraně Jehnědí vsítil gól a otevřel skóre zápasu na 0:1. Pár minut na to se Karpíškovi podařilo uvolnit Blažka na vápnu a ten nahrál Špínovi, který se zakončením do prázdné brány neměl žádný problém a vstřelil náš druhý gól. Do konce utkání se zápas linul v naší režii, kdy jsme měli ještě pár šancí, které se nám však nepodařilo proměnit. Jehnědí si jedinou šanci udělalo v 87. minutě, kdy po zmatku v naší obraně snad 4x doráželo, ale náš brankář Zeman tyto šance zlikvidoval a udržel tak čisté konto.