střelci branek: 20. Motyčka /PK/, 37. Vítek

ŽK: 1 : 2 – 63. Boštík – 60. Vopařil, 71. Vít Jan

Libchavy:

Pinkava Martin – Rejent Pavel, Motyčka Filip, Šalda Michal, Velínský Ondřej / 80. Vít Dominik /– Boštík Jaroslav, Vítek Jakub, Kovář Martin, Žídek Radim / 88. Bočkoroš Michal / – Jariš Pavel / 85. Svatoš Michal /, Kotrla Tomáš

Cerekvice:

Špinar – Černohorský, Vopařil, Tašner, Vít Jan – Novák, Pitra / 33. Bartoš /, Duchoslav, Jošt – Lněnička, Tměj

Utkání s Cerekvicí rozhodovala trojice rozhodčích, kteří po tomto utkání rozhodovali utkání A mužstva a pro naše dorostenci to byla premiéra na domácím hřišti v krajské soutěži. Utkání bylo vyrovnané a nám přálo štěstí, které bylo odměnou za náš bojovný výkon. Hned ve 4. minutě hosté nastřelili břevno. Ve 20. minutě hosté v pokutovém území faulovali Pavla Jariše, a Filip Motyčka proměnil penaltu a my vedli  1 : 0. Druhé branky jsme dosáhli v 37. minutě, kdy Radim Žídek zahrával rohový kop, ve skrumáži se nejlépe zorientoval zkušený Kuba Vítek a my vedli 2 : 0.

Druhý poločas začali šancí hosté, ale v 47. minutě Lněnička přestřelil naši branku. My jsme odpověděli ve 4. minutě, kdy těsně vedle střílel Radim Žídek. V 22. minutě naši branku v jasné šanci přestřelil hostující Bartoš. V 71. minutě jsme kopali druhou penaltu, kterou však velice špatně kopl náš brankář Martin Pinkava a hostující brankář Špinar ji zneškodnil. Utkání jsme pak dotáhli do vítězného konce.

Po kontumaci našeho utkání s Ústím B / za Ústí B nastoupili neoprávněně 3 hráči ze soupisky A mužstva / máme po 3 utkáních 7 bodů.

Příští sobotu odjíždíme k dalšímu utkání do vzdálené Kunčiny, kde hrajeme ve 13.30 hodin.