béčko: Sokol Libchavy B – Sokol Němčice 2 : 1 / 0 : 0 /

Sokol Libchavy B – Sokol Němčice 2:1(0:0)

Střelci: 85. Špína (Pražák), 86. Blažek (Karpíšek)
Žluté karty: 1:1
Diváků: 80

Zeman – Pražák, Felgr, Čada, Buben (63. Vítek) – Peterka (57. Kurak), Beneš (21. Paukert), Karpíšek (88. Král), Vaňous – Blažek, Špína

V neděli se náš tým utkal doma s týmem z Němčic. Tento zápas začal vyrovnaně, ani jeden z týmů nepřevyšoval ten druhý. Prvních dvacet minut bylo vidět pouze oťukávání, žádná větší akce se nekonala ani na jedné straně. V 21. minutě bohužel musel odejít ze hřiště Michal Beneš a místo něj nastoupil Tomáš Paukert. Ten se jako první dostal do větší šance, kdy jeho střela těsně minula tyč soupeřovy brány. Tím se nechal inspirovat Vašek Špína, ale jeho střelu dokázal zlikvidovat brankář hostí. Do konce poločasu zůstalo tedy skóre 0:0.

Druhý poločas začal už trochu svižněji. Hned po pár minutách se soupeři povedl dlouhý aut a kvůli zmatku v naší špatně zorganizované obraně a nepřesném zásahu Míry Zemana se Němčicím podařilo vsítit branku a otevřít skóre zápasu na 0:1. Na našem týmu tento gól nebyl znát a dál se snažil změnit skóre, ale to se mu nedařilo. Po několika změnách v sestavě se konečně povedlo v 85. minutě vsítit gól. Břéťa Pražák centroval z kraje na Špínu a ten neměl těžkou práci – 1:1. Touto brankou byli asi hosté zaskočení a hned v zápětí našel Karpíšek centrem Blažka před brankou a ten svojí bojovností dotlačil míč za brankovou čáru a poslal nás do vedení. Skóre se už do konce nezměnilo a zápas skončil 2:1 pro Libchavy B.