Sokol Kunčina - Sokol Libchavy 1 : 1 / 1 : 0 /

střelci branek: 17. Scholze Patrik – 67. Nemšák Vladislav

Kunčina:

Zeman – Radimecký, Němec, Richter /57. Šabacký /, Hutira – Scholze, Paulus, Grubr / 62. Polák /, Šejnoha – Šir, Samek

Libchavy:

Pinkava Martin – Rejent Pavel, Motyčka Filip, Šalda Michal, Velínský Ondřej / 31. Svatoš Michal / – Boštík Jaroslav, Vítek Jakub, Kovář Martin, Žídek Radim – Jariš Pavel / 76. Bočkoroš Michal /, Nemšák Vladislav

V krásném areálu v Kunčině se odehrálo utkání o dvou rozdílných poločasech. Naše mužstvo v prvním poločase zahrálo velice špatně, kluci ze zřejmě zalekli starších a větších hráčů, míčů se nesmyslně zbavovali, nekombinovali a proti předešlému utkání byli k nepoznání. Výsledkem naší hry byla 17. minuta, kdy po naší levé utekl všem Patrik Scholze a k překvapení všech včetně našeho brankáře Martina Pinkavy, z úhlu zaznamenal vedoucí branku domácích. Domácí dostali chuť a lehce nás přehrávali a snažili se utkání rozhodnout. V 31. minutě sáhl trenér Laďa Novák ke střídání, přeskupil sestavu a  hra se pomalu začínala vyrovnávat. První poločas jsme prohráli 1 : 0, na rohy 3 : 2. Domácí ještě v 45. minutě nastřelili spojnici tyče a břevna.

Po průvanu o přestávce v kabině se na hřiště vrátilo jiné libchavské mužstvo. Začalo se kombinovat, šla nám rozehrávka a výsledkem byla pěkná branka, kterou vstřelil Láďa Nemšák v 67. minutě. Kuba Vítek nahrál a Láďa využil svou dravost a tvrdou střelu z 15 metrů nám zajistil vyrovnání. O naší převaze svědčí i počet kopaných rohových kopů ve druhém poločase: domácí – 0, Libchavy – 5.

Vítězství jsme však nezískali, i když střela v 70. minutě Láďi Nemšáka šla jen těsně nad domácí branku.

Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou a my se můžeme těšit na další domácí utkání, které hrajeme v sobotu 22. 9. 2012 proti dorostencům z Horního Újezdu od 13.30 hodin.