Svitavy           -   Ústí n/O              1:4
Svitavy           -  Libchavy            3:4
Lanškroun   -   Ústí n/O              2:11
Libchavy       -  Ústí n/O              1:0
Svitavy          -   Lanškroun         9:5

Libchavy - Lanškroun 10:2 (5:1)
První zápas podzimní sezóny byl vítězný. Hned zkraje jsme vstřelili 2 branky a kluci vycítili, že soupeř bude k poražení. Hoši z Lanškrouna byli minimálně o rok mladší a naši tohoto rozdílu využili ke vstřelení 10 branek.
Branky: Filip Kočí 4x, Filip Diblík 2x, Robin Morávek 2x, Adam Provazník, Jára Škrobánek

Svitavy - Libchavy 3:4 (1:2)
Proti domácím jsme čekali velký souboj. Od začátku jsme je fotbalově přehrávali. Zhruba v 6. minutě jsme vstřelili branku a o dvě minuty později i druhou. Soupeř ale zvedl hlavu a ještě do poločasu snížil 1:2. Druhou půli jsme začali hodně ofenzivně, ale jak už to bývá, po několika neproměněných šancích domácí vyrovnávají. Naše kluky to ale spíše povzbudilo a zanedlouho jsme vstřelili se štěstím třetí branku Filipem Kočím, který dosáhl hattriku. Naše vítězství pečetil krásným trestňákem pod víko Jára.
Branky: Filip Kočí 4x, Jára Škrobánek

Libchavy - Ústí n/O 1:0 (1:0)
V posledním zápase jsme pokračovali v hezkém kombinačním fotbale. Ústí kontrovalo rychlými brejky. Z naší převahy jsme vytěžili pouze jeden gól, kdy po úniku Filipa Kočího z dorážky přehodil gólmana Adam. Vypracovali jsme si ještě spoustu šancí, ale nic se neujalo. V koncovce se projevilo naše špatné zpracování míče a gólman soupeře měl tak čas vyniknout. K závěru mělo i několik šancí Ústí, ale vítězství jsme už nepustili.
Branky: Adam Provazník

V prvním turnaji nás samozřejmě potěšily vstřelené góly a předvedená hra, ale zároveň se ukázala spousta chyb, které poctivým tréninkem odstraníme.