béčko: Sokol Tatenice B - Sokol Libchavy B 5 : 2 / 2 : 2 /

Sokol Tatenice B – Sokol Libchavy B 5:2(2:2)

AR1: Květenský Daniel AR2: Kopfštein Milan
Střelci: 6. Král (Špína), 46. Špína (Karpíšek)
Žluté karty: 0:1
Diváků: 40

Zeman – Pražák, Felgr, Buben (37. Jariš (87. Moravec)), Borovička – Kurak, Karpíšek, Vaňous, Motyčka – Špína, Král (87. Bočkoroš)

Naše sobotní utkání probíhalo v Tatenicích. Všichni očekávali, že to nebude lehký zápas, ale tři body byly náš cíl. Bohužel výkony našich hráčů nebyly takové, jaké jsme očekávali. Hned na začátku zápasu domácí otevřeli skóre, kdy Karpíšek nepochopitelně ztratil při rozehrávce balón a bylo to 1:0. Hráli jsme však dál a to se vyplatilo již minutu na to. Špína šel sám na bránu, trefil sice brankáře, ale Král byl ve správný čas na správném místě a míč dorazil do brány – 1:1. Bojovali jsme dál a již v 8. minutě po standartce Karpíšek trefil spojnici tyče s břevnem. Bohužel s přibývajícím časem bylo patrné, že náš tým nestíhá ani ne příliš závratné tempo soupeře, k čemuž se přidal ubohý výkon naší obrany. V 30. minutě jsme po rohu dostali druhý gól, kdy po přízemním centru a špatném obsazení, byl domácí hráč sám před Zemanem a v klidu vsítil gól. Po tomto gólu jakoby všichni přestali hrát a domácí tlačili a tlačili. Další velkou šanci měli, kdy po standartce Zeman vyboxoval a první u balónu byl domácí útočník, který mohl vsítit gól, ale vše naštěstí na poslední chvíli zachránil Kurak. Na konci poločasu se nám povedlo ještě srovnat Václavem Špínou, ale to už bylo z naší strany vše.

V druhém poločase hru ovládl soupeř, jehož výkon nebyl dobrý, ale na nás to v sobotu stačilo. Již na začátku poločasu naše obrana zklamala a nechala projít přízemní centr, který skončil v naší bráně – 3:2. Bohužel nejen obrana nepředvedla ubohý výkon, ale i náš brankář Zeman neměl formu. V 62. minutě měl odkopávat od brány, ale míč neukopl a ten skončil na noze prvního hráče. Naštěstí ten netrefil bránu a k míči se proto postavil Břéťa Pražák. Ten uklouzl a míč poslal na nohu tomu samému hráči, který svoji chybu nezopakoval – 4:2. A aby našich chyb nebylo málo, tak v 87. minutě po rohovém kopu domácích Zeman kontroloval míč, který asi podle něj měl jít vedle, ale od zadní tyče se odrazil do brány a uzavřel tak skóre zápasu na 5:2. Jediný náš výkon který stojí za zmínku předvedl Motyčka. I po 90. minutách za dorost a svému věku 16. let překonal výkonem všechny naše ostatní hráče na hřišti.