Ústí n/O      -  Mor. Třebová 10:3
Ústí n/O      -  Libchavy 7:6
Svitavy        -  Mor. Třebová 5:2

Libchavy - Mor. Třebová 7:4 (4:2)
První dvě branky padly jako přes kopírák. Filip K. zatáhl napravo míč a přesným centrem po zemi našel před branku Adama, který doklepával. Pak jsme vstřelili ještě dvě branky, ale Třebová dokázala odpovědět, poločas 4:2. Ve druhé půlce se konečně trefil i Filip Kočí, po něm Kryštof a znovu Adam. Soupeř kousal dál a opět snížil, ale vítězství jsme si již vzít nenechali
Branky: Adam Provazník 4x, Filip Kočí 2x, Kryštof Fikejz

Svitavy - Libchavy 5:8 (1:3)
Opět jsme měli silný nástup. Než se kluci ze Svitav rozkoukali, vedli jsme 3:0. Na začátku druhé půle jsme po pěkných brankách Járy vedli 5:2. Potom jsme polevili a nechávali nekryté beky střílet z dálky. Rázem bylo srovnáno. Ovšem hned z rozehrání prošel a přesně zakončil Adam a potom se ještě prosadil Filip K. a slavili jsme druhé vítězství.
Branky: Adam Provazník 3x Filip Kočí 3x, Jára Škrobánek 2x

Ústí n/O - Libchavy 7:6 (2:3)
V posledním zápase tradiční derby. Po úvodním oťukávání jsme zpřesnili střely a vedli 3:0. Kluci si asi mysleli, že už to půjde samo, ale ejhle. Ústí do poločasu snížilo a po poločase využili našeho herního výpadku a otočili na 3:6. Kluci zbraně nesložili, snížili jsme na 5:6. Ústí dalo na 5:7 a my vzápětí na na 6:7. Na víc nebyl čas. My jsme po vedení zbytečně hráli dozadu a Ústí toho dokázalo využít. Hezký zápas, spousta gólu, fanouškům se musel líbit.
Branky: Adam Provazník 2x, Filip Kočí 3x, Kryštof Fikejz