dorost: FC Jiskra Králíky - Sokol Libchavy 5 : 1 / 2 : 0 /

Krajská 1.A.třída: 30.09.2012

FC Jiskra Králíky-Červená Voda o.s. - Sokol Libchavy  5 : 1 / 2 : 0 /

rozhodčí: Bednář Jaroslav

AR1: Loufek Milan AR 2: Vítek Jaroslav

střelci branek: 8., 42. a 89. Hnátnický Petr, 47. Dostál Dominik, Kalousek Lukáš – 81. Boštík Jaroslav /PK/

nahrávky: x – Šalda Michal

ŽK: 1 : 1 – 35. Babic Roman – 42. Pinkava Martin

rohy: 9 : 4

diváků: 50

Králíky:

Valčík – Babic / 56. Michalička /, Kalousek Lukáš, Opravil, Kalousek Jiří – Holubec, krejčí, Vyšohlíd, Matoulek / 72. Nosek / – Dostál / 64. Ježek /, Hnátnický

Libchavy:

Pinkava Martin – Rejent Pavel, Vítek jakub, Motyčka Filip, Šalda Michal - Velínský Ondřej / 61. Hledík Jan / , Boštík Jaroslav, Kovář Martin, Svatoš Michal / 56. Vít  Dominik /,   Kotrla Tomáš, Nemšák Vladislav / 30. Jariš Pavel /

Utkání v Králíkách jsme nezačali příliš šťastně, když v 8. minutě Filip Motyčka nešťastně hlavou poslal do gólovky Hnátnického a ten vstřelil první gól a my prohrávali 1 : 0. Domácí i po té měli více ze hry, své šance hlavně v 13., v 21. a v 33. minutě však neproměnili. My jsme měli pouze jednu šanci v 38. minutě, kterou neproměnil Pavel Jariš. Domácí se dočkali až v 42. minutě kdy vsítili druhou branku, při které naši hráči reklamovali přihrávku na gól již zpoza branky.

Začátkem druhého poločasu nám utekl rychlý Dostál a my v 47. minutě prohrávali 3 : 0. Domácí měli stále převahu, my jsme bojovali, ukázali jsme i několik zdařilých akcí, šanci měl však pouze opět Pavel Jariš ale, opět bez úspěchu. Domácí své šance neproměňovali, v 81. minutě se do pokutového území propracoval Míša Šalda, byl faulován a Jarda Boštík, nařízenou penaltu s jistotou proměnil – 3 : 1. My ucítili šanci, zahrávali několik trestných kopů, útokem jsme se příliš nechali unést a domácí toho využili a v 86. a 89. minutě upravili výsledek na konečných a zasloužených 5 : 1.

Příští týden máme volný los, ve čtvrtek sehrajeme tréninkové utkání proti staré gardě Libchav, v neděli 14.10.2012 pak zajíždíme k dalšímu utkání do Jehnědí.