29.9.ROKYTNICE V ORL. H.

Sestava :
Adam Provazník,Filip Kočí,Filip Šalda,Jirka Vaňous,Denis Frau,Lukáš Říha,Jarda Škrobánek.

Rokytnice : Libchavy     2 : 7

První zápas tohoto turnaje proti domácí Rokytnici začal velmi opatrně.Po prvních pěti minutách vzájemného oťukávání se nám podařilo vstřelit vedoucí gól a od té doby jsme byli na hřišti jasně lepší .Do konce prvního poločasu jsme přidali ještě dva góly,na které domácí odpověděli jednou přesnou trefou po nepodařeném odkopu našeho obránce.Druhá půle však už zase patřila našim klukům,kteří zaslouženě vyhráli 7 : 2
Branky : Filp Kočí 4x,Denis Frau ,Jarda Škrobánek,Jirka Vaňous.

Libchavy : Lanškroun    6 : 5
Ve druhém zápase proti Lanškrounu se našim klukům nepovedl začátek zápasu a rázem jsme prohrávali o dvě branky.Kluci však zabojovali a podařilo se jim snížit na rozdíl jedné branky.V zápětí ale náš gólman chyboval a to znamenalo opět dvoubrankové vedení Lanškrouna.Těsně před koncem prvního poločasu se podařilo Filipovi K.z rohového kopu nastřelit obránce Lanškrouna a ten si srazil míč do vlastní branky.Začátkem druhé půlky se našim klukům podařil obrat a třemi rychlými góly jsme zaslouženě otočili zápas na naši stranu.Lanškroun se ale nehodlal vzdát jen tak lehce a podařilo se mu snížit na rozdíl jedné branky.Naši kluci si však jednogólové vedení udrželi až do konce a zvítězili.
Branky : Lukáš Říha,Filip Kočí,Jirka Vaňous 2x,Filip Šalda,Jára Škrobánek.

Libchavy : Moravská Třebová    8 : 6
Poslední zápas tohoto turnaje proti Moravské Třebové jsme zahájili opět trochu opatrně a hlavně zbrkle.Proto není divu,že jsme rázem prohrávali o dvě branky.Kluci ale zabrali a do poločasu se jim podařilo vyrovnat.Druhý poločas jsme začali velkým tlakem a dočkali jsme se rychlého vedení 7:2.Tímto stavem se kluci nechali ukolébat,přestali hrát a soupeř trestal nemilosrdně naše chyby.Po dvou proměněných penaltách a následném nešťastném vlastním gólu našeho obránce se soupeř dostal do hry a naši borci se začali strachovat o výsledek.Soupeři se zaslouženě podařilo snížit na rozdíl jedné branky .V závěru poločasu jsme ovšem po krásné akci útočníků vstřelili gól a dvoubrankové vedení jsme uhájili až do konce zápasu.
Branky : Jirka Vaňous 2x,Filip Šalda,Filip Kočí,Lukáš Říha,Denis Frau,Adam Provazník 2x.

Trenér a referát napsal: Petr Vaňous