béčko: Sokol Libchavy B – Sokol Verměřovice B 3 : 2 PK / 0 : 2 /

béčko: Sokol Libchavy B – Sokol Verměřovice B 3:2PK(0:2)

Střelci: 51. Dostál, 60. Hájek (Blažek)
Žluté karty: 0:1
Diváků: 70

Zeman – Pražák, Karpíšek, Buben, Borovička – Peterka (55. Ďuriš), Dostál, Čada (46. Blažek), Vaňous – Špína, Hájek

Již šestý zápas našeho B mužstva se odehrával v neděli na domácím hřišti. Nastoupili jsme proti Verměřovicím, které drží třetí místo a tím pádem to byl zatím náš nejtěžší soupeř podzimu. V prvním poločase byla hra spíše v naší režii, hostům se nedařilo dostávat do koncovky a nám chybělo při zakončování štěstí. Již v 10. minutě jsme zahrozili tyčí, kdy po krásné střele Dostála dorážel samotný Hájek, ale bohužel nedokázal vsítit gól, pouze nastřelil tyčku. V 35. minutě po hrubé chybě v naší obraně se hosté dostali do svojí první šance. Po samostatné akci hostující hráč č. 11 dokázal překonat našeho golmana a Verměřovice se chopili vedení – 0:1. Chvíli na to v 42. minutě po autu hostující hráč č. 7 naslepo nakopl míč bodlem zády k brance a ten skončil v naší síti – 0:2. Do konce poločasu se skóre nezměnilo a tak jsme šli do kabin s těžkým úkolem na druhý poločas.

Druhý poločas se linul v naší režii a po pár minutách bylo vidět, že vsítit dva góly se musí podařit a třeba i něco víc. V 51. minutě se podařilo Dostálovi vsítit kontaktní gól, kdy jeho střela z hranice vápna brankáři nešťastně propadla pod rukou – 1:2. Chvíli na to vznikl před brankou Verměřovic zmatek, kdy nám třikrát vykopli míč z brankové čáry. My se nevzdávali a šancí jsme měli spoustu, bohužel jsme se trefovali do brankáře nebo naše střely šly těsně vedle. V 60. minutě se nám podařilo srovnat, kdy po centru Blažka z lajny se Hájek přesně trefil hlavičkou – 2:2. Do konce utkání jsme hru ovládali i několik šancí jsme si dokázali vytvořit. Naneštěstí jsme žádnou akci nedokázali proměnit. Zápas skončil 2:2 a následovali pokutové kopy. V těch jsme měli štěstí, kdy v 6. kole náš brankář Zeman vychytal soupeře a tak jsme si odnesli ze zápasu alespoň bod k dobru.

Naším nejlepším hráčem byl Radko Borovička, který za celý zápas neudělal žádnou větší chybu a byl oporou pro celý tým.