áčko: Sokol Libchavy - Bítovany 1 : 1 / 1 : 0 /

Sokol Libchavy – Bítovany  1 : 1 /1 : 0 /

AR 1: Schejbal Pavel  AR 2: Hořínek lukáš

Delegát: Smejkal Zdeněk

Střelci: 26. Kubíček Vojtěch – 70. Holík František

Nahrávky: Louda Vojtěch - x

ŽK: 6 : 1 – 12.Lněnička, 67.Lžíčař, 72.Stejskal, 72.Louda, 86.Karpíšek, 90.Paukert – Kopecký Jiří

Rohy:  3 : 5

Diváků: 150

Sestavy:

Libchavy: Kollert Tomáš – Čermák Zdeněk,  Lněnička Dušan / 51. Karpíšek David /, Louda Vojtěch - Martinec Michal, Stejskal Michal, Kopfštein Milan, Blažek Jaroslav / 25. Paukert Tomáš / - Kubíček Vojtěch / 63. Lžíčař Petr /, Jiroušek Martin / 73. Hájek David /

Bítovany: Augustin – Hýl / 80. Chaloupka /, Hromádko, Tichý, Rahimič – Čechlovský / 58. Holík /, Kopecký Jiří, Koudelka, Mihulka – Koráb, Kopecký Lukáš / 40. Mareš, 58. Slováček/

A podařilo se.......naši hráči udrželi neporazitelnost na domácím hřišti a dokázali jsme remizovat s vedoucím mužstvem soutěže. V prvním počase byl vidět velice dobrý fotbal z obou stran, hosté udivovali svou brilantní technikou a rychlým zrychlením při vedení míče, naši se snažili, hráli do kombinace a bojovali. Odměnou za náš výkon byla 26. minuta, kdy centr do vápna poslal Vojta Louda, hostující obránce míč nedůrazně odvrátil, ten se objevil před Vojtou Kubíčkem a ten prokázal střeleckou potenci a zajistil nám vedení 1 : 0. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná, hosté zahrozili v 38. minutě, kdy se sám před našim brankářem Kollertem objevil Kopecký, ale včasným vyběhnutím a zmenšením střeleckého úhlu, Tomáš Kollert jeho střelu zlikvidoval. V 40. minutě se na hřišti objevili nosítka, když si nešťastně natrhl sval hostující Lukáš Kopecký a musel odstoupit ze zápasu – přejeme brzké uzdravení. Do konce poločasu se již na našem vedení nic nezměnilo.

Do druhého poločasu aktivněji nastoupili hosté a musím přiznat, že druhý poločas se odehrával v jejich režii. Jejich hru skvěle režíroval a technickými kousky udivoval Koudelka |Tomáš. Nejprve hosté nastřelili břevno a odražený míč skvěle zachytil Tomáš Kollert. Hosté vyrovnali v 70. minutě, kdy po zahraném dlouhém autovém vhazování se odražený míč dostal před střídajícího Františka Holíka a ten z 13 metrů míč uklidil k naší tyčce, kam se natahoval Kollert, tentokrát byl však krátký a bylo to 1 : 1.

Hosté chtěli vyhrát a do vážnější akce nás nepustili, naopak v 84. minutě nás zachránila tyčka naší branky, když všichni naši hráči včetně brankáře byli překonáni. Konec zápasu jsme vyhlíželi netrpělivě a bod byl v sobotu pro nás vítězstvím.

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni u hostů Tomáš Koudelka a u naše týmu Vojta Louda.

Příští sobotu jedeme k dalšímu těžkému utkání do Březové. Odjezd autobusu je již ve 14. 00 hodin od Džbánu. Pojeďme podpořit naše hráče v boji o další plusové body do tabulky.