béčko: Jiskra Ústí nad Orlicí C – Sokol Libchavy B 6 : 1 / 2 : 0 /

Jiskra Ústí nad Orlicí C – Sokol Libchavy B 6:1(2:0)

Střelci: 73. Vaňous
Žluté karty: xxxx
Diváků: 120

Sestava: Pinkava – Pražák (52. Vítek), Felgr, Buben (47. Hájek), Borovička – Ďuriš, Čada, Karpíšek, Vaňous – Špína (78. Motyčka), Lžíčař (67. Král)

Osmý zápas našeho B mužstva se konal na umělém trávníku v Ústí n/O, kde jsme nastoupili proti ústecké gardě. Do začátku zápasu jsme nastoupili s cílem vyhrát a odnést si tři body, bohužel po pár minutách bylo vidět, že to nebude lehký úkol. Během prvních deseti minut jsme se nedostali ani k míči. Způsob hry ústí nám vůbec nevyhovoval a my se dopouštěli chyb, které vedli k převaze ústí. Poprvé jsme vystřelili na bránu v 13. minutě, kdy s touto „střelou“ neměl domácí brankář sebemenší problém. Ústí nás přehrávalo jak v držení balónu, tak i v šancích. Do vedení se domácí dostali v 15. minutě, kdy po chybě v obraně se ocitl domácí hráč sám před brankářem s míčem na noze – 1:0. Druhý gól jsme dostali v 24. minutě, kdy po centru z lajny se domácí hráč přesně trefil hlavou – 2:0. Po tomto gólu jsme se trochu vzchopili a do konce poločasu jsme Ústí nepouštěli ke koncovkám a občas se nám podařilo i zakončit.

Bohužel druhý poločas jsme vůbec nezvládli, těchto 45. minut patřilo domácím. K míči jsme se dostávali výjimečně a střel na branku jsme měli jen pár. Ústí se podařilo během těchto 45. minut nám vstřelit 4 góly. Jediný náš odpor proběhl v 73. minutě, kdy po zmatku domácích a našem štěstí se Vaňousovi podařilo vsítit gól. Bohužel tento čin byl pro konečný stav utkání nedůležitý.

Po tomto zápasu už je jasné, že první místo bude na jaře nereálný cíl, a proto se budeme snažit udržet alespoň druhé místo. Našim nejlepším hráčem byl Petr Vaňous, který i přes naši prohru dál bojoval a jako jediný náš hráč dokázal vsítit gól.