Mladší přípravka "A": turnaj v Libchavách

Jablonné     -    Rokytnice v OH 0:6
Libchavy     -    Jablonné 16:2
Svitavy          -    Rokytnice v OH 10:3

Libchavy - Rokytnice v OH 13:1 (5:0)
O začátku jsme soupeře přehrávali kombinací. Jako první se trefil Adam krásným naběhnutím na roh. Druhý gól svým důrazem zařídil Kryštof. Rokytnice se snažila, ale my jsme dávali branky, do poločasu 5, když tu poslední dal po krásné akci a finální přihrávce Járy Filip K. Po poločase byl obraz hry stejný, soupeř sice z trestňáku snížil, ale postupně dávali branky Adam přímo z rohu, Jirka po přihrávce Filipa, z půlky hřiště se trefil Kryštof, Filip D., ale také krásnou střelou do vinglu Denis. Účet uzavřeli Adam a Jirka.
Branky: Adam Provazník 4x, Filip Kočí, Kryštof Fikejz 2x, Jirka Vaňous 3x, Filip Diblík, Denis Frau, Jára Škrobánek.

Libchavy - Svitavy 9:5 (3:1)
Se Svitavami jsme hráli již potřetí a vždy to byla gólová přestřelka. Od výkopu jsme měli herně navrch, branku jsme ostřelovali, co to šlo, ale co nechytl brankař, tak šlo vedle. Zákonitě přišel trest a Svitavy vedou 0:1. Vyrovnat se nám nedařilo ještě dobrých 5 minut. Potom to na sebe vzal Denis a dvěma navlas stejnými brankami, po ideálních přihrávkách Jirky, otočil skóre na 2:1. Do poločasu ještě uklidnil diváky Adam 3:1. Po poločase jsme postupně navyšovali skóre až na 7:1. Potřetí se trefil Denis, premiérové branky se dočkal Lukáš atd. Potom přišlo sebeuspokojení a soupeř toho náležitě využil. Probudili se mu střelci a rázem to bylo „pouze“ 7:5. Naši kluci chvilku diváky napínali, pak dvěma brankami pečetili vítězství.
Branky: Denis Frau 3x, Adam Provazník 2x Filip Kočí 2x, Lukáš Říha 2x

Libchavy - Jablonné 16:2 (9:0)
Tento zápas bez komentáře. V Jablonném v týdnu řádila střevní chřipka, a tak do Libchav přijelo pouze 6 statečných kluků a holek. Navíc ve druhém utkání se jeden hráč zranil, a tak proti nám hráli bez střídání. Přejeme brzké uzdravení.
Branky: Lukáš Říha 5x, Filip Kočí 2x, Kryštof Fikejz 2x, Jirka Vaňous 2x, Jára Škrobánek 2x, Filip Diblík, Adam Provazník, Denis Frau .

Podle výsledků to vypadá, že hrajeme hokej, ale věřte mi, hrajeme fotbal.